اطلاعیه باشگاه ماشین سازی در مورد سواستفاده تبلیغاتی

به گزارش وبلاگ خرید، باشگاه ماشین سازی بیانیه ای را در مورد سواستفاده تبلیغاتی از این باشگاه در فضای مجازی صادر کرد.

اطلاعیه باشگاه ماشین سازی در مورد سواستفاده تبلیغاتی

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش ایسنا، باشگاه ماشین سازی پس از ناتعیین بودن وضعیا مالکیت این تیم بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه به توضیح زیر است:

به اطلاع طرفداران فهیم فوتبال آذربایجان میرساند، خروج محمدرضا زنوزی از مالکیت باشگاه ماشین سازی صرفا به درخواست طرفداران فهیم این باشگاه بوده است و خروج ضرب الاجل نیز به دلیل تکرار توهین آمیز این خواسته بوده است و اکنون این شرایط صحنه ای برای تبلیغات انتخاباتی و فالور گیری شده است که لازم دانستیم مواردی را جهت روشنگری اعلام گردد.

یک / هیات فوتبال استان در ماه های گذشته به دفعات جلساتی را به جهت تخریب مالکیت باشگاه انجام داده و مستنداتی نیز در رسانه ها مبنی بر کوشش به جو سازی علیه باشگاه و مالکیت به وسیله اکانت های فیک! مخابره شد و آنچه از این اقدامات خروجی داشته است تشویش اذهان عمومی و تجمعات غیر قانونی بوده است که به خاطر مسائل اجتماعی و کشوری مصلحت دانستیم در آن مقطع سکوت کنیم. هیات فوتبال استان که بارها از مدیریت و شرایط ماشین سازی ابراز نگرانی نموده است چرا اکنون انتقال مالکیت را غیرقانونی میداند و سئوالی که به ذهن میرسد این است که اگر در جلسه اولیه صورت گرفته با درخواست پنج میلیاردی هیات فوتبال موافقت می شد، این قانون تغییر میکرد؟ اگر شیطنت های مجازی ادامه داشته باشد اجبارا موارد و مستنداتی ارایه خواهد شد تا روی دیگر بعضی دوستان برای عموم مردم شریف نمایان گردد.

دو / این روزها بعضی مجریان صدا و سیما از حد و حدود خود خارج شده و از بحران اجتماعی بوجود آمده به نفع خود و دوستان فعال سیاسی خود استفاده تبلیغاتی مینمایند و فهم و شعورشان از یک تیم فوتبال تنها در حد ترمز دستی و صافکار و نقاشی است و اگر خود را دلسوز این فوتبال میدانند از حقوق و حقوق فوتبال در مورد حق پخش دفاع نمایند و آیا میتوانند در راه عدالت، به مجموعه حقوقی خود ایراد بگیرند؟ اگر صدا و سیما حق پخش را پرداخت کند، خیلی از مسائل تیم های فوتبال قابل حل است و متاسفانه شما دوست دارید شخصی با هزینه شخصی ماشین را تر و تمیز کند و بدهد به شما با آن دور دور کنید و از فراوری محتوای آن تبلیغات بگیرید. مدیران محترم صدا و سیما اگر حق فوتبال را نمیدهید حداقل مجریان، که نماینده های تریبونی آن سازمان به شمار میروند را کنترل کنید.

سه / آنچه تعیین است تا زمان درج این اطلاعیه هیچ تماسی از سوی مسئولین شهری و استانی با مالکیت و یا نماینده تام الاختیار وجود نداشته است و هر چه بوده در لایو اینستاگرامی و تبلیغات بوده است و اینکه مسئولین محترم تمام کوشش خود را دو تماس ناموفق خلاصه نموده اند، تامل برانگیز است. انتقاد کردن و ایراد دریافت از دست هر شخصی برمی آید ولی راه چاره مهمترین خواست مردم از نمایندگان خود است. ما هم از شما تشکر میکنیم که وقت گذاشتید و برای چند صد نفر صحبت نموده اید ولی این صحبت ها هزینه های تیمداری را تامین نمی کند.

چهار / ماشین سازی فعلی با سهمیه لیگ رجحان، تیمی است که با نام گسترش فولاد در لیگ برتر حضور داشته است و ماشین سازی که دوستان اعلام مینمایند ما به پرتگاه رسانده ایم تیمی منحل شده و با قرارداد های فسخ شده در لیگ یک تحویل داده شده است و در سال نود و شش با شصت و هشت میلیارد ریال بدهی از هیات فوتبال تحویل گرفته شده است که مقرر بود هیجده میلیارد پرداخت گردد که هیچگاه چنین اتفاقی نیفتاد ولی ما نیازی به بازارگرمی و جوسازی نداشتیم و بدون ریا آمدیم و سهمیه لیگ رجحان تیمی که از پائین ترین سطح فوتبال با خون جگر به بالاترین سطح فوتبال رساندیم را فدای آن کردیم و سئوال مهم این است که ارزش بدهی های پرداخت شده ما برای سهمیه لیگ یکی کمتر از بدهی های سهمیه لیگ رجحان کنونی است؟ آیا در خدمت به مردم و ورزش استان سهم محمدرضا زنوزی هزینه از سرمایه شخصی است و سهم شما در هیات فوتبال جلسات هواداری و سمت و سو دادن به فضای مجازی با اکانت های فیک! است؟

برای اتمام حجت و سر بسته اعلام میکنیم که گکارگزینی هلدینگ های مالی ما پرونده های استخدامی برای منتقدان مجازی نخواهد داشت و قرار نیست برای هزینه هایی که در فوتبال میکنیم به جلسات مجازی و قهوه خانه ای باج بدهیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 فروردین 1400 بروزرسانی: 10 فروردین 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6442

به "اطلاعیه باشگاه ماشین سازی در مورد سواستفاده تبلیغاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه ماشین سازی در مورد سواستفاده تبلیغاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید