بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (14 فروردین ماه) پیش بینی می گردد و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.

بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (14 فروردین ماه) با شروع تردد خودرو ها در نخستین روز هفته همراه با حاکمیت جو آرام کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

با رشد ناپایداری جوی طی روز همراه با احتمال وزش تندباد های لحظه ای و گسیل گردوخاک در مناطق مستعد، کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پیش بینی می گردد از غلظت آلاینده ها کاسته گردد و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (15 فروردین ماه) حاکمیت جو آرام و افزایش ترافیک صبحگاهی باعث می گردد در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوا در این مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

وزش باد مؤثر طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و بهبود نسبی کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. این شرایط تا اواخر وقت فردا (15 فروردین ماه) ادامه دارد و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 76 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 83 است و هوا در محدوده قابل قبول واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6794

به "بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید