سخنگوی سازمان تعزیرات: اجازه فروش ماسک با قیمت بالاتر از نرخ متعارف را نمی دهیم

به گزارش وبلاگ خرید، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: اولویت گشت های نظارتی تعزیرات در حوزه اقلام بهداشتی، کنترل قیمت ماسک است.

سخنگوی سازمان تعزیرات: اجازه فروش ماسک با قیمت بالاتر از نرخ متعارف را نمی دهیم

به گزارش وبلاگ خرید به نقل از خبرآنلاین، یاسر رایگانی با اشاره به اجرای طرح اجباری شدن ماسک در کشور از دیروز 15 تیر افزود: گشت های نظارتی تعزیرات در حوزه اقلام بهداشتی برای کنترل قیمت ماسک در اولویت قرار گرفته است و یکی از مهم ترین موضوعات در کنار رصد و کنترل بازار اقلام خوراکی، نظارت بر قیمت ماسک و توزیع منصفانه با رعایت سقف قیمتی این کالاست.

وی با تاکید بر استمرار گشت های نظارتی تعزیرات بر اقلام بهداشتی ادامه داد: متاسفانه سقف قیمتی شفاف در این حوزه نداریم اما براساس عرف معمول که تا به امروز بوده، برای کنترل بازار اقدام کرده ایم.

  • رئیس جمهور: از فردا ماسک زدن اجباری است | ماسک نزنید غیبت می خورید | پروتکل تازه حضور در ادارات، محیط های عمومی، تاکسی و ...

  • برخورد سختگیرانه برای استفاده از ماسک در اتوبوس و مترو | حضور پلیس در ایستگاه های پرمسافر

رایگانی گفت: اگر قیمت واقعی و شفاف برای ماسک و اقلام بهداشتی معین شود، امکان رصد بازار در گشت های تعزیرات وجود خواهد داشت.

به گفته سخنگوی سازمان تعزیرات، در عین حال با وجود اعلام نشدن قیمت های شفاف، قیمت های متعارف بازار معین است و براساس همان، اجازه توزیع و فروش بالاتر از نرخ های متعارف را نمی دهیم.

وی شرح داد: قاعدتا کنترل و رصد بازار برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی ادامه دارد و برخورد با متخلفان قاطع و طبق ضوابط قانونی است.

رایگانی گفت: متاسفانه نرخ های عرضه ماسک در حد اعلام است و ضروری است که وزارتخانه های صمت و بهداشت به این موضوع رسیدگی کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 شهریور 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3112

به "سخنگوی سازمان تعزیرات: اجازه فروش ماسک با قیمت بالاتر از نرخ متعارف را نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی سازمان تعزیرات: اجازه فروش ماسک با قیمت بالاتر از نرخ متعارف را نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید