شمسی فضل اللهی: رادیو علیرغم سختی، پول خوبی ندارد

به گزارش وبلاگ خرید، باشگاه خبرنگاران/ شمسی فضل اللهی گفت: رادیو و کار صدا سختی های بسیاری دارد، اما متاسفانه نتیجه اقتصادی خوبی ندارد.

شمسی فضل اللهی: رادیو علیرغم سختی، پول خوبی ندارد

شمسی فضل اللهی بازیگر و گوینده رادیو اعلام کرد:صدا هم مانند چهره و همانند تمام عوامل طبیعت خالقی دارد که من به شخصه از این خالق عظیم تشکر می کنم.

بازیگر و گوینده رادیو در ادامه گفت:صدای ماندگار به صدای کسی گفته می گردد که عاشقانه و باعلاقه کار کند. چراکه به نظر من بدون عشق و علاقه، کار ارزشی ندارد حتی دیگران هم نمی توانند قبول و از آن استقبال نمایند.

او اضافه کرد:رادیو و تلویزیون رسانه های مهمی هستند و من به تمام عوامل آن سلامی ویژه دارم. من قبول دارم که برای یک خروجی خوب،علاوه بر صدا، متن و نمایشنامه هم باید خوب باشد تا مردم آن چیزی را که می بینند و می شنوند باور نمایند.

فضل اللهی عنوان نمود: رادیو و کار صدا سختی های بسیاری دارد، اما متاسفانه نتیجه اقتصادی خوبی ندارد و هستند جوانانی که در این زمینه قدم گذاشتند و درآمد های خوبی دارند.

بازیگر و گوینده تلویزیون گفت: هیچکس برای ماندگار شدن نمی تواند نقشه بریزد چراکه صدا وقتی ماندگار می گردد که دلبستگی ایجاد کند و اعتماد و اعتقاد در کار باشد.

او گفت :خاطره ای به یاد دارم از زمانی که یکبار تهیه نماینده یکی از برنامه ها، صدای قسمتی از یک نمایشنامه را برای من پخش کرد و از من سوال پرسید که این صدای کیست؟کمی که گوش دادم صدای یکی از کاراکترها که آقا بود را شناختم و گفتم آقای نوذری است اما صدای گوینده زن را نشناختم؛ آن صدای خودم در جوانی بود.

فضل اللهی گفت: کار وقتی درست است که شخص گوینده در محیطی که کار می نماید احساس راحتی کند و بتواند با محیط ارتباط خوبی برقرار کند تا بتواند حس خوبی را انتقال دهد و هرکسی که در این عرصه قدم می گذارد باید مطالعه بسیار زیادی داشته باشد، این کار آنگونه که از دور می بینید، نیست و بسیار سخت است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همگردی
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1925

به "شمسی فضل اللهی: رادیو علیرغم سختی، پول خوبی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمسی فضل اللهی: رادیو علیرغم سختی، پول خوبی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید