نگرانی همزمانی پیک مجدد کرونا با آنفلوآنزا در پاییز

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران/خوزستان رئیس بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر با بیان اینکه بحران در خوزستان پشت سر گذاشته شده است، گفت: اکنون نگرانی ما بابت پیک مجدد بیماری و همزمانی شیوع کرونا با آنفلوآنزا در فصل پاییز است.

نگرانی همزمانی پیک مجدد کرونا با آنفلوآنزا در پاییز

دکتر یحیی عامری با اشاره به فرایند وقوع پیک ابتلا به کرونا در خوزستان اظهار کرد: در پی شیوع کروناویروس در سطح کشور، پیک بیماری در خوزستان با تاخیر و در زمان خستگی کادر درمان رخ داد.

به گزارش خبرنگاران، وی افزود: از اواخر اردیبهشت ماه درگیری شدیدی با بیماری داشتیم و پیک بیماری تا هفته پیش ادامه داشت اما در یک هفته اخیر آمار مبتلایان به کرونا و ورودی به اورژانس کاهش یافته است.

عامری گفت: امیدواریم با همکاری مردم، همچنان شیوع بیماری کاهش یابد و از این بحران و پیک دیرهنگام خارج شویم.

رئیس بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر بیان نمود: برخی روزها تعداد مراجعه کنندگان بسیار زیاد و همه تخت ها اشغال بود و بیمار در اورژانس می ماند اما خوشبختانه با هماهنگی های اجرا شده، بحران را پشت سر گذاشتیم؛ اکنون نگرانی ما بابت پیک مجدد بیماری و همزمانی شیوع کرونا با آنفلوآنزا در فصل پاییز است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، با تاکید بر جلوگیری از تاخیر در مراجعه بیماران به بیمارستان ها، مطرح نمود: بسیاری از بیماران، حتی کسانی که سکته قلبی یا مغزی می کنند، از ترس کرونا به بیمارستان مراجعه نمی کنند در حالی که مردم باید بیماران خود را به موقع به مراکز درمانی منتقل کنند زیرا بخش بیماران مبتلا به کرونا از بقیه بخش ها جدا است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3272

به "نگرانی همزمانی پیک مجدد کرونا با آنفلوآنزا در پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی همزمانی پیک مجدد کرونا با آنفلوآنزا در پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید