پرداخت مطالبات داروخانه ها تا انتها شهریور

به گزارش وبلاگ خرید، معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت بابیان اینکه حدود 40 هزار مرکز طرف قرارداد با این سازمان داریم، گفت: مطالبات داروخانه ها در سطح کشور تا خاتمه شهریور ماه پرداخت شده است.

پرداخت مطالبات داروخانه ها تا انتها شهریور

جهت دریافت خدمات ویلا طراحی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خرید، کوروش فرزین صبح امروز شنبه (21 دی) در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بیمه سلامت گلستان در جمع وبلاگ خرید اظهار کرد: در سطح کشور حدود 40 میلیون نفر بیمه شده سازمان بیمه سلامت داریم.

وی توضیح داد: در حال حاضر 7 میلیون نفر از جمعیت کشور معادل 10 درصد جمعیت، فاقد پوشش بیمه ای هستند؛ البته این به معنای آن نیست که همه این افراد اصلاً سابقه پوشش بیمه ای نداشته باشند.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با اشاره به موضوع همپوشانی بیمه ای در کشور، اضافه نمود: در سازمان بیمه سلامت حدود 5 میلیون نفر همپوشانی بیمه ای با سایر سازمان های بیمه گر داریم که به دنبال رفع این موضوع هستیم.

فرزین در ادامه از راه اندازی پایگاه جامع بیمه شدگان کشور در امسال خبرداد و گفت: اطلاعات بیمه ای تمامی بیمه شدگان کشور در این پایگاه بارگذاری می گردد. امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این امر در سازمان بیمه سلامت فراهم شده و امیدواریم تا سرانجام سال سایر سازمان بیمه گر و سازمان هایی که به نوعی در بحث بیمه فعال هستند، اطلاعات بیمه شدگان خود را در این بانک اطلاعاتی قرار دهند تا بتوانیم همپوشانی بیمه ای را رفع کنیم.

وی به پوشش اجباری بیمه سلامت اشاره نمود و گفت: از زمان اجرای این طرح تا به امروز حدود یک میلیون نفر در سطح کشور ثبت نام کردند. بر اساس استعلام 450 هزارنفری که از این تعداد از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ما منعکس شده، حدود 50 درصد این جمعیت در دهک های پایین جامعه قرار دارند و از بیمه رایگان برخوردار خواهند شد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت در مورد شرایط پرداخت مطالبات از سوی این سازمان، اظهار داشت: مطالبات داروخانه ها تا شهریورماه پرداخت شده است. مطالبات دانشگاه ها تا مردادماه و مطالبات پزشکان خانواده نیز در بعضی از استان ها تا مهر و بعضی هم تا آبان ماه پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 204

به "پرداخت مطالبات داروخانه ها تا انتها شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت مطالبات داروخانه ها تا انتها شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید