ابداع یک انسولین جدید با عملکرد فوق سریع

به گزارش وبلاگ خرید، گروهی از پژوهشگران مشغول در دانشگاه استنفورد، نوع فوق العاده سریعی از انسولین را ابداع کرده اند که می تواند دست کم دو برابر سریع تر از گزینه های تجاری کنونی عمل کند.

ابداع یک انسولین جدید با عملکرد فوق سریع

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از وبسایت دانشگاه استنفورد، گروهی از پژوهشگران مشغول در دانشگاه استنفورد، نوع فوق العاده سریعی از انسولین را ابداع کرده اند که می تواند دست کم دو برابر سریع تر از گزینه های تجاری کنونی عمل کند.

محققان دانشگاه استنفورد در حال ایجاد یک فرمول جدید انسولین هستند که تقریبا بلافاصله پس از تزریق شروع به کار می کند؛ به طور بالقوه چهار برابر سریع تر از فرمولاسیون های انسولین تجاری عمل می کند.

محققان در فرمولاسیون جدید انسولین با عملکرد بسیار جدید، از یک پلیمر برای تثبیت فرم انسولین استفاده می کنند که به سرعت در جریان خون جذب می شود. بدون پلیمر، این انسولین برای استفاده عملی بیش از حد ناپایدار است.

محققان روی انسولین به اصطلاح مونومر تمرکز کردند که یک ساختار مولکولی دارد که طبق تئوری باید به آن اجازه دهد سریع تر از سایر اشکال انسولین عمل کند. نتیجه این است که انسولین مونومر برای استفاده عملی بیش از حد ناپایدار است. بنابراین ، برای تحقق پتانسیل فوق سریع این انسولین، محققان از پلیمر استفاده کردند تا ثبات آن را افزایش دهند.

محققان با کمک هزینه ای از مرکز تحقیقات دیابت و پژوهشکده تحقیقات بهداشتی استنفورد، توانستند فرمول جدید انسولین مونومر خود را در پیشرفته ترین مدل حیوانات ارزیابی کنند و دریافتند که انسولین آنها با موفقیت بر روی حیوانات نتیجه داده و حالا قرار است این نمونه به مرحله آزمایش بالینی برسد.

انتهای پیام/

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2936

به "ابداع یک انسولین جدید با عملکرد فوق سریع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابداع یک انسولین جدید با عملکرد فوق سریع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید