افشین صادقی: می خواهیم هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم

به گزارش مجله بای بلاگ، عضو تیم ملی هندبال کشورمان گفت: کوشش می کنیم که سهمیه مسابقات دنیای را کسب کنیم و هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم.

افشین صادقی: می خواهیم هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم

افشین صادقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درخصوص آخرین شرایط تیم ملی هندبال کشورمان گفت: اردوی یازده روزه در تهران داشتیم که بیشتر لژیونرها به دلیل بازی تیم هایشان در لیگ های اروپایی حضور نداشتند. در این مرحله اردوی فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و روزی دو نوبت تمرینات بدنی انجام دادیم.

وی تاکید نمود: اردوی بعدی در قطر و با یک بازی تدارکاتی با تیم باشگاهی الاهلی و دو بازی با تیم ملی این کشور همراه بود. در این اردو بیشتر لژیونرها کنار تیم بودند و بازیکنان شناخت نسبی از یکدیگر پیدا کردند و به هماهنگی بیشتری رسیدیم.

صادقی توضیح داد: بعد از چند روز راهی ترکیه شدیم و همه بازیکنان داخلی و خارجی کنار هم بودند و به هماهنگی رسیدیم و سه بازی تدارکاتی با تیم های باشگاهی این کشور یعنی بیکوز که تیم اول ترکیه است و تیم بشیکتاش انجام شد. در این دیدارهای تدارکاتی همه بازیکنان کنار هم بازی کردند و هماهنگی خوبی ایجاد شد.

وی در مورد تفاوت سطح مسابقات انتخابی المپیک و انتخابی دنیا گفت: مسابقه قهرمانی آسیا و انتخابی دنیای یک رویداد مهم برای همه تیم های آسیایی است و چون 4 سهمیه به آسیا تعلق می گیرد، به جز قطر که از قدرت های دنیا است، همه تیم ها برای کسب سه سهمیه دیگر کوشش می نمایند. اما در مسابقه انتخابی المپیک چون تنها یک سهمیه مسقیم توزیع می گردد برای بیشتر کشورهای عربی و شرق آسیایی اهمیت کمتری دارد و تیم دوم به صورت پلی آف با تیم های اروپایی مبارزه می نماید که بسیار سخت است. به همین دلیل انتخابی دنیا برای آسیایی ها اهمیت بیشتری دارد.

صادقی یادآور شد: در مسابقات قهرمانی آسیا همه تیم ها با حدبیشتر توان و بهترین بازیکنان و آمادگی کامل شرکت می نمایند. کره جنوبی، ژاپن، عربستان در انتخابی المپیک با تیم اصلی خود شرکت نکردند اما با حدبیشتر توان در کویت شرکت خواهند کرد. ما نباید عراق، امارات و استرالیا را هم دست کم بگیریم. البته ما هم ناامید نیستیم و کوشش می کنیم که سهمیه مسابقات دنیای را کسب کنیم و هندبال را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 380

به "افشین صادقی: می خواهیم هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "افشین صادقی: می خواهیم هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین صادقی: می خواهیم هندبال ایران را به صندلی اصلی خود در دنیا برسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید