آنالیز آثار مجید مجیدی در کنگره بین المللی سینمای ایران در اسپانیا

به گزارش مجله بای بلاگ، وبینار ششمین کنگره بین المللی سینمای ایران در اسپانیا با همکاری رایزنی فرهنگی سفارت ایران در اسپانیا با مشارکت دانشگاه کمپلوتنسه مادرید، بنیاد سینمایی فارابی و خانه آسیا برگزار می گردد.

آنالیز آثار مجید مجیدی در کنگره بین المللی سینمای ایران در اسپانیا

به گزارش خبرنگاران، در این وبینار که با حضور کارشناسان و پژوهشگران از ایران و سه کشور اروپایی و آمریکای جنوبی به مدیرتی دکتر فرانسیسکو گارسیاگارسیا، دکتر زهرارضی و دکتر دامون افکاری برگزار می گردد، موضوع عرفان در سینمای ایران- نگاهی به آثار مجید مجیدی به عنوان واحد درسی ارائه خواهد شد.

افتتاحیه این وبینار از ساعت 13 تا 15 سه شنبه 5 اسفند با حضور و سخنان دکتر محمدمهدی احمدی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، دکتر حسین انتظامی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور، دکتر علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مجید مجیدی کارگردان سینما، دکتر گارسیاگارسیا از دانشگاه کمپلوتنسه، دکتر خوزه آنتونیو روییس معاون بین الملل دانشگاه کمپلوتنسه مادرید، دکتر مننه گراس بلگر مدیر فرهنگ و جشنواره فیلم کشورهای آسیایی - بارسلونا، دکتر زهرا رضی محقق و رییس انجمن سینمایی ایران و اسپانیا، دکتر دامون افکاری مدیر فنی وبینار، دکتر خواکین رودریگز مترجم خواهند بود.

همچنین در این روز بر اساس برنامه از ساعت 19:30 تا 23 فیلم رنگ خدا به نمایش درمی آید و معرفی و تحلیل این فیلم توسط دکتر گارسیاگارسیا، دکتر خوزه آنتونیو روییس، دکتر زهرا رضی، دکتر برناردینو هررا (از دانشگاه مرکزی ونزوئلا) و دکتر ادواردو پانوس ملوسا از دانشگاه دیگوپورتالس شیلی به عنوان واحد درسی برگزار می گردد.

برنامه روز دوم این وبینار چهارشنبه 6 اسفند با نمایش فیلم بید مجنون و معرفی و تحلیل این فیلم به عنوان واحد درسی دانشگاه توسط دکتر ادواردو یانوس ملوسا، دکتر زهرا رضی و دکتر آنا پرسپو (نویسنده و هنرمند) همراه خواهد بود.

در روز سوم نیز، پنجشنبه 7 اسفند از ساعت 19:30 تا 23 به معرفی و تحلیل فیلم باران به عنوان واحد درسی توسط دکتر فرانسیسکو خوزه خیل محقق و استاد دانشگاه کمپلوتنسه و خانم پائولا گاررا هنرمند و محقق اختصاص خواهد داشت.

در این روز، اختتامیه این وبینار با سخنان دکتر مننه گراس بلگر، دکتر زهرا رضی و دکتر گارسیا گارسیا برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این وبینار سه روزه، به وسیله لینک ثبت نام و ورود می توانند برنامه های وبینار را دنبال نمایند، ضمن آن که برنامه های وبینار و استفاده از فیلم ها به زبان اسپانیایی برای عموم قابل مشاهده خواهد بود و به شرکت نمایندگان در این وبینار، گواهی شرکت در وبینار از طرف دانشگاه کمپلوتنسه اعطا خواهد شد.

علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت لینک می توانند به آدرس https://forms.gle/BvgxuwhvDosyLTVa8 مراجعه نمایند و بعد از ثبت نام لینک ورود به وبینار ارسال خواهد شد.

این وبینار با همکاری رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، دانشگاه کمپلوتنسه مادرید، بنیاد سینمایی فارابی، خانه آسیا، انجمن سینمایی ایران و اسپانیا، انجمن علمی ایکونا14 و دانشگاه دیگو پورتالس شیلی برپا خواهد شد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6248

به "آنالیز آثار مجید مجیدی در کنگره بین المللی سینمای ایران در اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز آثار مجید مجیدی در کنگره بین المللی سینمای ایران در اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید