برنامه دیدارهای کمانداران ایران در مرحله حذفی تعیین شد

به گزارش مجله بای بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی پاریس، صبح امروز در ماده کامپوند شروع شد.

برنامه دیدارهای کمانداران ایران در مرحله حذفی تعیین شد

سیدحسام کوثر با امتیاز 706 در رده شانزدهم مرحله مقدماتی نهاده شد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از مجارستان ملاقات کند. محمدصالح پالیزبان با امتیاز 699 در رده سی و سوم نهاده شد و باید در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف نماینده روسیه برود. احمد اکبری با امتیاز 690 در رده پنجاهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از روسیه ملاقات کند.

در رده بانوان، گیسا بایبوردی با امتیاز 690 در رده بیستم نهاده شد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از هلند ملاقات کند. راحله فارسی با امتیاز 683 در رده سی و یکم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از فرانسه ملاقات کند. ویدا حلیمیان با امتیاز 676 در رده سی و نهم نهاده شد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از کانادا ملاقات کند.

در بخش تیمی و در مرحله مقدماتی، تیم مردان ایران با امتیاز 2095 در رده دهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با تیم کلمبیا بازی کند. تیم بانوان با امتیاز 2049 در رده نهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم استونی برود.

در بخش میکس، تیم ایران با ترکیب گیسا بایبوردی و سیدحسام کوثر با امتیاز 1396 در رده یازدهم نهاده شد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف تیم استونی برود.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7921

به "برنامه دیدارهای کمانداران ایران در مرحله حذفی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه دیدارهای کمانداران ایران در مرحله حذفی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید