بیشترین پاداشی که گرفتم 4 تا لاستیک پژو بود

به گزارش وبلاگ خرید، مسلما رضا چلنگر یکی از چهره های نوستالژیک فوتبال ایران برای هوادارانی است که هنوز با خاطرات شیرین فوتبال ایران در دهه 70 زندگی می کنند. مترجم سابق بلاژویچ، برانکو و کرانچار همواره یکی از چهره های جذاب فوتبالی بوده و خاطرات زیادی از سال های حضور در فوتبال ملی و باشگاهی ایران دارد.

بیشترین پاداشی که گرفتم 4 تا لاستیک پژو بود

این مرد دوست داشتنی و همیشه خندان را به نوعی می توان جعبه سیاه فوتبال ایران هم دانست؛ ادعایی که خود او هم به آن باور دارد و می گوید: بله من یک جور هایی جعبه سیاه هستم. به این هم فکر کرده ام که کتاب منتشر کنم و اگر این کار را انجام بدهم کتاب قطوری هم خواهد شد. چلنگر ورودش به فوتبال خیلی اتفاقی بود. خودش در این مورد می گوید: قرار نبود وارد ورزش شوم. به کشور برگشتم که به کار های شخصی ام برسم. روزی آقای وزیری (مسئول سابق فدراسیون) از من درباره فعالیتم پرسید و زبان هایی که به آن ها تسلط دارم را نام بردم. من با پزشک تیم ملی رفیق بودم. ایشان یک سرلاک بچه به من داد که به آقای وزیری بدهم. 5 ماه گذشت تا یک بار مادرم گفت: از کنوانسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال (منظور فدراسیون فوتبال) زنگ زده بودند و آقای وزیری نامی با تو کار داشت. کمی فکر کردم و یادم افتاد کدام وزیری است. قراری گذاشتیم و از آن روز کار شروع شد. به من گفتند فردا بیا که رفتم و 9 ساعت جلسه برای مذاکره و امضای قرارداد با بلاژویچ داشتیم و از آن روز به بعد فوتبال به زندگی من گره خورد.

حالا سالیان سال از آن روز گذشته، اما برای گفتگو با چلنگر همیشه بهانه ای خواهیم یافت. این بار پاداش 19 هزار و 180 یورویی آرین قاسمی، مترجم کارلوس کی روش در تیم ملی بهانه ای شد تا با رضا چلنگر تماس بگیریم. مترجم سابق مربی های کروات تیم ملی که حسابی از شنیدن رقم دریافتی مترجم کی روش شوکه شده بود، گفت: کاش زمان من هم از این پاداش ها می دانند. فکر کنم به قیمت امروز یورو چیزی حدود 350 میلیون تومان می شود و من حتی در خواب هم نمی توانم چنین پاداشی را تصور کنم.

چلنگر در پاسخ به این سوال که در زمان شما پاداش ها به چه صورت بود، گفت: معمولا یک 100 دلاری به عنوان پاداش می گرفتیم، اما یک بار به من حواله یک پژو 405 را دادند و من هم با کلی شوق و ذوق رفتم و این ماشین را تحویل گرفتم. در راه برگشت به خانه بودم که آقای دادکان، رئیس فدراسیون وقت به من زنگ زدند و گفتند به فدراسیون بیا. من رفتم و ایشان یک لیست بلندبالا را مقابل من قرار دادند و گفتند که این خودرویی که تحویل گرفتی پاداشی است که باید بین تو و این افراد تقسیم شود. بعد هم آدرس یک نمایشگاه ماشین را به من دادند و من آن ماشین را 15 میلیون و 759 هزار تومان فروختم. بعد از حساب کتاب هایی که انجام شد و این پول تقسیم شد به من در مجموع یک میلیون و 365 هزار تومان رسید! در واقع فکر می کردم که یک پژو پاداش گرفته ام، اما بعدا متوجه شدم که پاداش من به اندازه 4 حلقه لاستیک پژو بوده است!

منبع: روزنامه خراسان

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1726

به "بیشترین پاداشی که گرفتم 4 تا لاستیک پژو بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین پاداشی که گرفتم 4 تا لاستیک پژو بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید