تماس ایجنت ها با یحیی گل محمدی؛ لب تر کنی لیست پرسپولیس را پر می کنیم!

به گزارش وبلاگ خرید، یحیی با تماس های زیادی از سوی ایجنت های مختلف و فعال در فوتبال کشور روبرو شده و همه آنها منتظرند تا به پرسپولیس بازیکنان جدیدی بدهند.

تماس ایجنت ها با یحیی گل محمدی؛ لب تر کنی لیست پرسپولیس را پر می کنیم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در حال آنالیز برای انتخاب بازیکنان جدید است. او میخواهد لیست خود را با جذب چند بازیکن مؤثر در دفاع میانی، دفاع چپ و خط حمله پر کند. گل محمدی در تمام این مدت به دنبال آن بود که بتواند بهترین گزینه ها را به پرسپولیس بیاورد تا از زیر فشار نقدها رسانه ها و طرفداران خارج گردد. البته هفت انتخاب خوب هم داشت زیرا بازیکنان مد نظرش در آسیا عملکرد قابل قبولی ارائه کردند تا جایی که مورد پذیرش طرفداران قرار گرفتند. با این حال، اتفاقاتی که طی یک ماه گذشته رقم خورد باعث تضعیف دوباره پرسپولیس شده است ؛ جدایی شجاع خلیل زاده، محمد نادری و محرومیت عیسی آل کثیر، کار را برای کادر فنی سرخپوشان سخت نموده تا جایی که گفته می شد یحیی برای انجام تعویض در بازی با سایپا با تردیدهای زیادی به خصوص برای تغییر مهاجمان تیمش روبرو بود.

به هر حال پرسپولیس زمان زیادی ندارد و البته برای جذب بازیکن لیگ رجحان هم دچار مشکل است زیرا سهمیه جذب هفت بازیکن این تیم پر شده و سرخپوشان مجبورند از سهمیه آزاد یا سهمیه فیفا استفاده نمایند.

در همین شرایط شنیدیم یحیی با تماس های زیادی از سوی ایجنت های مختلف و فعال در فوتبال کشور روبرو شده و همه آنها منتظرند تا به پرسپولیس بازیکنان جدیدی بدهند اما سرمربی سرخپوشان به دنبال آن است تا ایجنتی را پیدا کند که بدون فریب دادن باشگاه و وعده های پوشالی، رضا قوچان نژاد، ایمان سلیمی و یک مدافع چپ جوان و کار راه بینداز را به پرسپولیس اضافه کند.

گفته می گردد فعلاً گل محمدی همه چیز را باشگاه سپرده و امیدوار است مثل دوران مدیریت مهدی رسول پناه، مسئله ای برای جذب بازیکن پیش نیاید. ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس مسئولیت بزرگی دارد و باید کارش را با کسب موفقیت در جذب بازیکنان مناسب برای پرسپولیس استارت بزند.

بد نیست بدانید پس از آنکه پرسپولیس در هفته نخست رقابت ها مقابل سایپا تن به تساوی داد، صدای اعتراض و نقدها طرفداران در فضای مجازی به هوا بلند شد و آنها، دست خالی یحیی به خصوص در خط حمله را مقصر اصلی این ناکامی قلمداد کردند تا کار برای تیم مدیریتی جدید باشگاه، بحرانی و سخت گردد اما به میان آمدن نام کلی بازیکن خوب مثل گوچی، مهدی مهدی خانی، رضا شکاری، شاهین طاهرخانی، فرشاد فرجی و... شرایط بهتری برای مسئولان پرسپولیس به وجود آورده و طرفداران امیدوارند از میان این نام ها، بازیکنان بیشتری به پرسپولیس اضافه شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4968

به "تماس ایجنت ها با یحیی گل محمدی؛ لب تر کنی لیست پرسپولیس را پر می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس ایجنت ها با یحیی گل محمدی؛ لب تر کنی لیست پرسپولیس را پر می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید