توقیف 5 ساعته خودروهای عبوری از شانه خاکی راه

به گزارش مجله بای بلاگ، جانشین پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از توقیف 5 ساعته خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند، خبر داد.

توقیف 5 ساعته خودروهای عبوری از شانه خاکی راه

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ ایوب شرافتی در مصاحبه با فارس با اعلام خبر فوق گفت: حرکت از سمت راست و شانه خاکی راه ضمن آنکه تخلف راهنمایی و رانندگی است تجاوز به حقوق دیگران و بی حرمتی هم محسوب می شود.

جانشین رئیس پلیس راه شرح داد: متاسفانه تعداد محدودی از رانندگان برای اینکه چند متری زودتر جهت را طی کرده به حقوق دیگران تجاوز کرده و با عجله و شتاب بی موردی که دارند از شانه خاکی جهت تردد می کنند؛ این کار ضمن آنکه موجب گره ترافیکی می شود، می تواند حوادث و تصادفات رانندگی را نیز رقم بزند.

سرهنگ شرافتی به دستور کار پلیس راه در این خصوص اشاره و گفت: پلیس برابر دستور با رانندگانی که از شانه خاکی راه عبور کنند برخورد خواهد کرد.

وی گفت: ماموران پلیس راه ضمن اعمال قانون و صدور برگه جریمه به مبلغ 61200 تومان این دسته از خودروها را به صورت پنج ساعت در محل به صورت توقیف نگه خواهند داشت.

جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا درباره اینکه طرح هم اکنون در کدام محورها اجرایی می شود، گفت: توقیف خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند در دستور کار پلیس بوده است؛ هم اکنون این طرح در محور های شمالی در حال اجراست و به محورهای دیگر نیز تسری پیدا خواهد کرد.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2346

به "توقیف 5 ساعته خودروهای عبوری از شانه خاکی راه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف 5 ساعته خودروهای عبوری از شانه خاکی راه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید