تکلیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تعیین شد

به گزارش وبلاگ خرید، جلسه مشورتی کمیته فنی فدراسیون والیبال درباره معرفی نماینده ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و تشریح برنامه های تیم جوانان، برگزار گردید.

تکلیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تعیین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جلسه مشورتی کمیته فنی فدراسیون والیبال برای معرفی نماینده ایران در قهرمانی آسیا و تشریح برنامه های تیم جوانان امروز با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون، وحید مرادی مشاور عالی، میلاد تقوی دبیرکل و اعضای کمیته فنی برگزار گردید.

در این جلسه علاوه بر تشریح جزئیات برنامه تیم والیبال جوانان از سوی بهروز عطایی سرمربی تیم، دیدگاه اعضای کمیته فنی درخصوص نحوه حضور نماینده ایران در مسابقات قهرمانی مردان آسیا (21 تا 28 شهریور در ژاپن) هم مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

حاضران این جلسه، محمود افشاردوست، مصطفی کارخانه، ناصر میرفخرایی، بهنام محمودی، جمشید حمیدی، سعید درخشنده، جهانگیر سیدعباسی، علی شاکری، جعفر هوتهم و احمد لاهوتی، دو پیشنهاد در مورد چگونگی حضور نماینده ایران در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ارائه کردند. تشکیل یک تیم مجزا از تیم جوانان برای حضور در قهرمانی آسیا و نیز اعزام تیمی متشکل از بازیکنان جوان و بزرگسال، از جمله پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود.

پس از انتها جلسه و شنیدن نظرات اعضا، محمدرضا داورزنی پس از آنالیز درخصوص پیشنهادات مطرح شده به جمع بندی رسید. رئیس فدراسیون والیبال با اعلام نتیجه نهایی جلسه گفت: تیمی متشکل از جوانان و بزرگسالان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهد نمود. وظیفه راهنمایی این تیم نیز بر عهده بهروز عطایی و همکارانش در کادر فنی جوانان خواهد بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7056

به "تکلیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید