خبرنگاران سامانه اینترنتی پزشکی قانونی خراسان رضوی فعال شد

به گزارش وبلاگ خرید، مشهد- خبرنگاران- سامانه پذیرش اینترنتی پزشکی قانونی خراسان رضوی از روز چهارشنبه به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

خبرنگاران سامانه اینترنتی پزشکی قانونی خراسان رضوی فعال شد

سرپرست واحد انفورماتیک اداره کل پزشکی قانونی خراسان رضوی به خبرنگار خبرنگاران گفت: پذیرش برخط یا آنلاین شهروندان متقاضی دریافت خدمات پزشکی قانونی در چارچوب دولت الکترونیک با هدف جلوگیری از اتلاف وقت مردم و همچنین پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی همه گیر کرونا صورت می گیرد.

مهدی کویرگل خطمی اضافه کرد: پذیرش اولیه مراجعان در پایگاه اینترنتی و دفاتر پیشخوان دولت زیر نظر دفتر فناوری اطلاعات سازمان پزشکی قانونی انجام می گردد.

وی ادامه داد: در مرحله اول ثبت اطلاعات مراجعان در دفاتر یا در آدرس اینترنتی: razavi-lmo.ir قبل از ورود به پزشکی قانونی و به وسیله گوشی تلفن همراه امکان پذیر می باشد.

سرپرست واحد انفورماتیک اداره کل پزشکی قانونی خراسان رضوی گفت: این اقدام در جهت تسریع فرآیند پذیرش مراجعان و جلوگیری از ازدحام در باجه های پذیرش پزشکی قانونی استان اجرا شده و به صورت آزمایشی در مشهد مورد استفاده کاربران و مراجعان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: مرحله دوم این پروژه اضافه شدن پرداخت الکترونیک به پرتال می باشد که فرآیند پذیرش و حذف فیش بانکی از پرونده و صرفه جویی کاغذ را به همراه خواهد داشت و به زودی عملیاتی خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2585

به "خبرنگاران سامانه اینترنتی پزشکی قانونی خراسان رضوی فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سامانه اینترنتی پزشکی قانونی خراسان رضوی فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید