خبرنگاران کمیته انضباطی پرسپولیس و ذوب آهن را محکوم کرد

به گزارش وبلاگ خرید، تهران- خبرنگاران- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه های پرسپولیس و ذوب آهن را به جریمه نقدی 20 میلیون تومانی محکوم کرد.

خبرنگاران کمیته انضباطی پرسپولیس و ذوب آهن را محکوم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فدراسیون فوتبال، در مورد تخلفات انتسابی به بعضی عوامل باشگاه ذوب آهن اصفهان مبنی بر نقض اصول کلی رفتار به وسیله عدم رعایت پروتکل و دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی باتوجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده از جمله گزارش سازمان لیگ فوتبال، مفاد صورتجلسه تنظیمی در جلسه کارشناسی اعضا ستاد کرونا در فوتبال با حضور پزشک تیم ذوب آهن برگزار گشت.

اظهارات امیرحسین شریفیان در جلسه کمیته انضباطی که عنوان نموده قاسم حدادی فر در 2 نوبت در تست شرکت نموده در 13 آذرماه تست پی سی آر او مثبت شده و در 29 آذر منفی شد. وی پس از تست منفی، خود اظهاری و بی علامتی به تمرین برگشته است.

همچنین علی رغم دفاعیات نماینده باشگاه ذوب آهن که مدعی رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در تمامی دوران همه گیری کرونا با وسواس از سوی باشگاه است در حالی که بر اساس مفاد هدایت گام دوم مبارزه با کووید 19 (ویروس کرونا) ابلاغی به باشگاه ها ضرورت داشته ضمن انجام دقیق اقدامات مربوط به غربالگری و مراقبتی در صورت وجود علائم با تست مثبت فرد به مدت 14 روز در قرنطینه قرار گیرد و مجوز همراهی تیم را نیز نخواهد داشت.

اما حضور قاسم حدادی فر در تمرینات تیم ذوب آهن قبل از انقضای مدت مقرر و عدم ارائه تست منفی نهایی نشان از نقض این مقررات را دارد و سایر قراین و اظهارات موجود در پرونده تخلف امیر حسین شریفیان (پزشک تیم)، رحمان رضایی (سرمربی تیم) و قاسم حدادی فر (بازیکن تیم) در نقض دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی به وسیله عدم رعایت و عدم نظارت بر جلوگیری از حضور قاسم حدادی فر در تمرینات تیم قبل از خاتمه مهلت کامل قرنطینه و ایجاد خطر ابتلا برای سایر بازیکنان به کووید 19 محرز و مسلم تشخیص است.

با این شرح که در مورد لغو بازی بین دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن که بنابر رعایت احتیاط و به منظور حفاظت از سلامت بازیکنان ذوب آهن و پرسپولیس از سوی سازمان لیگ و بنابر اختیاراتی که این سازمان داراست، صورت پذیرفته قصوری متوجه هیچکدام از دو باشگاه نبوده و نامبردگان هر کدام مستند به مواد 51 و 117 مقررات انضباطی با رعایت ماده 94 این مقررات به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

در ضمنً باشگاه ذوب آهن در پرداخت جریمه تعیین شده دارای مسوولیت تضامنی است.

رای صادره ظرف مهلت هفت روز قابل تجدید نظر است.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5693

به "خبرنگاران کمیته انضباطی پرسپولیس و ذوب آهن را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیته انضباطی پرسپولیس و ذوب آهن را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید