خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد

به گزارش مجله بای بلاگ، رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و او باید یک الگویی مناسب برای ورزشکاران و جوانان باشد.

خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران محمود خسروی وفا در انتها مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین درباره برگزاری این مجمع با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: من امروز میهمان مجمع بودم. همان طور که علی نژاد گفت با توجه به فاصله کم تا بازی های پارالمپیک توکیو و اهمیت نتایج این بازی ها وزارت ورزش مجبور به برگزاری انتخابات بود تا شرایط برخی رشته ها که خوب نبوده است، جبران شود. بنابراین با حفظ دستورالعمل های بهداشتی این مجمع برگزار شد.

وی در ادامه افزود: دوره ریاست حمید علی صمیمی در فدراسیون دو ساله شد و او تصمیم گرفت که استعفا بدهد. کاش این اتفاق نمی افتاد. با این وجود خوشحالیم که امروز چالش دوران سرپرستی رفع شد و به انتها رسید.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک درباره درگذشت سیامند رحمان گفت: درگذشت این ورزشکار یک ضایعه بزرگ برای ورزش پارالمپیک جهان بود. سیامند یک بعد قهرمانی داشت، اما بعد دیگرش رفتارهای او بود که این ورزشکار را ماندگار و فراموش نشدنی کرد. او در سال 2017 نیز بهترین ورزشکار جهان شده بود و این نکته در پیام رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک آمده بود. معتقدم جایگزین سیامند هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و او باید یک الگویی مناسب برای ورزشکاران و جوانان باشد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1184

به "خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید