رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان: می خواهیم از تجربه بالای تیم ایران استفاده کنیم

به گزارش وبلاگ خرید، رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان بر جایگاه ویژه ایران در تکواندوی جهان تاکید کرد و خواستار استفاده از تجربیات رییس فدراسیون تکواندو شد.

رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان: می خواهیم از تجربه بالای تیم ایران استفاده کنیم

به گزارش خبرنگاران، اسلاوی بینف، درباره حضور در ایران و درخواست اردوی مشترک با تیم ملی تکواندوی ایران، گفت: ایران تیم بسیار خوبی است و همیشه جزو یکی از 3 تیم برتر جهان بوده است. هدف ما موفقیت در رقابت های گزینشی المپیک در قاره اروپا است و برگزاری اردوی مشترک با ایران کمک زیادی به ما در این راه خواهد کرد. خواستیم از تجربه بالای تیم ایران استفاده کنیم.

او افزود: شخصا نیز به ایران آمدم تا از تجربه پولادگر در ریاست فدراسیون تکواندو استفاده کنم. قطعا اردوی مشترک با ایران و هم چنین حضور تیم ایران در اردوی مشترک در کشور بلغارستان و تورنمنت بشیار مثمر ثمر خواهد بود.

رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان با تاکید بر جایگاه فنی مربیان ایران در جهان، گفت: ایران علاوه بر ورزشکاران درجه یک از مربیان خوب نیز بهره می برد. نفراتی مثل آقای حسن ذوالقدری مدیر فنی تیم ما که فرزندش نیز سرمربی تیم ملی بلغارستان است.

بینف درباره میزبانی بلغارستان از رقابت های بین المللی، گفت: می خواهیم رقابت های مختلف تکواندو را میزبانی کنیم. ما حمایت خوبی از دولت و وزارت ورزش بلغارستان در این راستا داریم. باید تلاش کنیم تا تکواندوی کشورمان را به سمت موفقیت های بزرگ ببریم و میزبانی مسابقات تاثیر زیادی در این راستا خواهد داشت. می دانیم این میزبانی ها ریسک دارد اما به دنبال پیشرفت تکواندو هستیم.

نایب رییس اتحادیه تکواندوی اروپا، با بیان این که همکاری نزدیک با ایران تاثیر زیادی در رشد تکواندوی بلغارستان خواهد داشت، گفت: از ایران به خاطر میزبانی خوب تشکر می کنم. می دانید درباره ایران نظر مثبتی دارم و این را در جلسات مختلف بیان کرده ام.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6226

به "رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان: می خواهیم از تجربه بالای تیم ایران استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس فدراسیون تکواندوی بلغارستان: می خواهیم از تجربه بالای تیم ایران استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید