شریعت نژاد: هر انسانی ممکن است ناقل باشد، مردم نکات بهداشتی را رعایت نمایند

به گزارش وبلاگ خرید، نماینده مردم تنکابن در مجلس ضمن تأکید به ضرورت رعایت اصول بهداشتی افرادی که به شهرهای شمالی سفر می نمایند، گفت: در شهر من هیچ گونه غربالگری در ورودی شهرها صورت نگرفته است

شریعت نژاد: هر انسانی ممکن است ناقل باشد، مردم نکات بهداشتی را رعایت نمایند

شمس الله شریعت نژاد در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش سفرها به شمال کشور، در خصوص شرایط بیماری کرونا در تنکابن گفت: سه ماه از بیماری کرونا می گذرد و بیماری کم شده است. مردم اما از این شرایط خسته شده اند و مسائل مالی شرایط را بدتر می نماید. نمی توان از مردم خواست که بعد از این مدت سفر ننمایند.

نماینده مردم تنکابن در مجلس دهم با بیان اینکه مردم نیازمند سفر و عوض کردن حال و هوای خود هستند با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی گفت: مردم باید به جد اصول بهداشتی را رعایت نمایند. حواس مردم باید جمع باشد. هر انسانی ممکن است ناقل باشد.

شریعت نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا در شهر تنکابن محدودیتی اعمال شده است؟ گفت: در شهر من هیچ گونه غربالگری در ورودی شهرها صورت نگرفته است. تنها محدودیت اما ورود به دریا است. هتل ها نیز کار خود را با 50 درصد ظرفیت شروع نموده اند. در واقع هتل دارها و پلاژدارها با آهنگ موزونی فعالیت خود را شروع کردند تا اگر شرایط خوب پیش رفت، فعالیت ها را افزایش دهند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2353

به "شریعت نژاد: هر انسانی ممکن است ناقل باشد، مردم نکات بهداشتی را رعایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریعت نژاد: هر انسانی ممکن است ناقل باشد، مردم نکات بهداشتی را رعایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید