علائمی از بهبود یا پسرفت در شرایط میناوند و انصاریان دیده نمی شود

به گزارش وبلاگ خرید، سیداشکان اردیبهشت در گفت و گو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی کماکان به صورت روزانه پیگیر شرایط مهرداد میناوند و علی انصاریان است، در مورد آخرین شرایط این دو پیشکسوت فوتبال کشورمان که به دلیل ابتلا به بیماری کووید 19 در بیمارستان بستری هستند توضیح داد.

علائمی از بهبود یا پسرفت در شرایط میناوند و انصاریان دیده نمی شود

وی با بیان اینکه شرایط کلی میناوند و انصاریان نسبت به روزهای گذشته تغییر خاص و چشمگیری نداشته است، گفت: شرایط کلی این دو نفر با نوسانات جزیی روبرو است که این موضوع در رابطه با بیماری کرونا قابل انتظار است. بنابراین نمی توان آنها را نشانی از اتفاقی خاص در نظر گرفت.

سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید کرد: به طور کلی در رابطه با مهرداد میناوند و علی انصاریان که بعد از او در بیمارستان بستری شد هیچ اتفاق جدی مبنی بر بهبود یا پسرفت شرایط بدنی و درمانی آنها رخ نداده است. شرایط کلی این دو نفر همچون روزهای گذشته است.

اردیبهشت در رابطه با سطح هوشیاری مهرداد میناوند و علی انصاریان اظهار داشت: سطح هوشیاری میناوند بر اساس پروتکل های درمانی پایین است، اما علی انصاریان در شرایط کاملاً هوشیار به سر می برد.

وی ادامه داد: سطح اکسیژن خون میناوند و علی انصاریان هم روزانه و در ساعت های مختلف تغییراتی دارد، این موضوع برای هیچیک از این دو نفر پایدار نیست اما اینکه میزان نوسانات در چه حدی است اهمیت دارد. در رابطه با این مساله هم کادر پزشکی معالج که از شرایط میناوند و انصاریان به صورت دقیق مطلع هستند و هر لحظه پیگیر آن می باشند، اطلاع دقیق تری دارند.

سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی با ابراز امیدواری از اینکه هر چه زودتر خبرهای خوبی درباره شرایط مهرداد میناوند و علی انصاریان اطلاع رسانی شود، تاکید کرد: این فدراسیون تا هر زمان لازم باشد به صورت جدی شرایط درمانی این دو نفر را پیگیری خواهد کرد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5896

به "علائمی از بهبود یا پسرفت در شرایط میناوند و انصاریان دیده نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علائمی از بهبود یا پسرفت در شرایط میناوند و انصاریان دیده نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید