مارادونا: با رونالدینیو مثل جنایتکار برخورد نکنید

به گزارش وبلاگ خرید، دیگو مارادونا از رونالدینیو که به خاطر تخلف اخیرش در پاراگوئه حبس است دفاع کرد و گفت که نباید با او به عنوان یک جنایتکار برخورد گردد.

مارادونا: با رونالدینیو مثل جنایتکار برخورد نکنید

ستاره سابق تیم ملی برزیل و بارسلونا دو ماه پیش به خاطر استفاده از گذرنامه جعلی برای ورود به خاک پاراگوئه به زندان افتاد و بعد از یک ماه حضور پشت میله ها، دو هفته پیش با قید وثیقه آزاد شد اما هنوز در همین کشور در حصر خانگی است تا فرایند تحقیقات و رسیدگی به پرونده او تمام گردد.

مارادونا درباره رونالدینیو به نشریه دیا گفت: اتفاقی که برای رونالدینیو رخ داد، مرا ناراحت کرد. او جنایتکار نیست. فقط برای کار به پاراگوئه رفته بود. به نظر می رسد تنها اشتباهش این است که به خاطر محبوبیتش در کانون توجه است. او دوست من است و تا پای جان از او حمایت می کنم.

مارادونا در ادامه درباره آثار منفی شیوع کرونا بر فوتبال دنیا و کشورش به خصوص در زمینه مالی هم گفت: اقتصاد دیگر مانند قبل نخواهد شد. سران و مقامات کشورها باید خیلی سخت کار نمایند تا از این شرایط عبور کنیم. خوشبختانه ما در اتحادیه فوتبال آرژانتین مدیران فوق العاده ای داریم و من مطمئنم که آنها بهترین تصمیم ها را می گیرند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1950

به "مارادونا: با رونالدینیو مثل جنایتکار برخورد نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: با رونالدینیو مثل جنایتکار برخورد نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید