هر طور صلاح است آقای سردبیر!

به گزارش وبلاگ خرید، مهدی عرفاتی مدیر مسئول روزنامه جام جم در صفحه اینستاگرام خود دلنوشته ای برای مرحوم روح الله رجایی نوشت.

هر طور صلاح است آقای سردبیر!

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری خبرنگاران، مهدی عرفاتی مدیر مسئول روزنامه جام جم در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

بسم الله

هر طور صلاح میدانی...

تازه داشت خیالم راحت می شد که هستی، که سردبیر دارم، که پشتم به کوه بند است...

از این خیال راحت اما حالا یک جایگاه خالی برایم مانده و یک پیراهن مشکی! یک شماره تلفنی که هیچ وقت جواب نمی دهد و یک اتاقی که هیچ وقت صدای تو در آن نمی پیچد.

تو در مبارزه با کرونا نباختی روح الله!، ما تو را باختیم... خسران زده ماییم، پاییز چنان به باغ مان زد که از دیروز داریم دور خودمان می چرخیم و هیچ چیزی آنطور نیست که وقتی تو بودی. حالا خیلی احساس تنهایی می کنم و این تنهایی طوری آزارم می دهد که هر کسی که به اتاقم می آید دوست ندارم برود، اما هر کسی که به اتاقم می آید که رجایی نیست، روح الله نیست.

تنهایی عظیم است، خیلی عظیم، قد کشیده است و حالا تمام تحریریه را پر نموده است و من حالا بیشتر از هر روزی احساس تنهایی می کنم.

دارم فکر می کنم که حجم تنهایی در شورای تیتر بیشتر است یا در اتاق خالی سردبیر؟ تنهایی توی راهرو عظیم تر است یا توی عصرهای صفحه بندی؟ بعد می بینم که یک تنهایی عظیم تمام جهان را گرفته است. امروز معنی تنهایی را فهمیدم. لحظه هایی که روح الله باید بیاید و نمی آید، لحظه هایی که باید زنگ بزند و نمی زند، چند روز است که دیگر پیغام نمی دهد.

آه از پیغام هایی که هیچ وقت پاک نمی شوند، پیغام هایی که یک عمر می مانند و می شوند آیینه عذاب. پیغام هایی که بابت کار، روزی صدها بار رد و بدل می شدند. بارها در کشاکش کار اختلاف نظر پیش می آمد و هر بار نهایتا بحثمان با این پیغام من ختم میشد: باشه داداش جان! هر طور صلاحه...

امروز آخرین پیغام من به روح الله همین است؛ باشه داداش جان! هر طور صلاحه... من برای بی برادر نشدن همه کار کردم؛ به در و دیوار زدم، دعوا کردم، منت کشیدم، حتی پارتی بازی کردم... روضه گرفتم، نذر کردم، قربانی کردم، اما مثل همواره زورم به تو نرسید. تو انگار دلت با جهان نبود. شاید من هم جای تو بودم آغوش باز ارباب را به همه جهان و مافیها ترجیح میدادم. حالا اگر قرار بر ماندن نیست، اگر قرار به زیارت ارباب است، اگر قرار به پر کشیدن است هرطور صلاح است آقای سردبیر!

شاید نشسته روی تخت، به ما لبخند می زند و می گوید که این همه دعا کردید، قبول، اما من جای دیگری قرار دارم، یک عمر گفتم هرچه صلاح است و شما گوش کردید! این یک بار هم روی تمام آن بارهایی که من صلاح دیدم. برادرها، آخرین حرف من را زمین نزنید، شما که سال جاری اربعین کربلا نمی روید، من ولی خودم کربلا هستم.

شک ندارم که او طاقت اربعین های تهران را نداشت...

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4244

به "هر طور صلاح است آقای سردبیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر طور صلاح است آقای سردبیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید