همه اقدامات وزارت نیرو در انتقال آب را رصد می کنیم

به گزارش مجله بای بلاگ، خبرنگاران/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اعتراض فعالان محیط زیست به برگزاری جلساتی در وزارت نیرو در خصوص انتقال آب از سرشاخه های کارون و کرخه گفت: همه جلسات، اقدامات و پیگیری های وزارت نیرو را در بحث انتقال آب رصد و پیگیری می کنیم و احیانا اگر تصمیمی به ضرر خوزستان اتخاذ شود، با آن مقابله می کنیم.

همه اقدامات وزارت نیرو در انتقال آب را رصد می کنیم

سید کریم حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص پیگیری وزارت نیرو در زمینه طرح های انتقال آب از سرشاخه های کارون و کرخه و برگزاری یک جلسه در این خصوص اظهار کرد: جلسات زیادی در وزارت نیرو در طول این مدت برای بحث آب برگزار شده است و اینکه چرا این جلسه تا این حد مطرح شده است را نمی دانم.

وی افزود: وزارت نیرو در حال برنامه ریزی برای تدوین سند آب کشور است و براساس تقسیم بندی هایی که دارد، با برگزاری جلساتی در این خصوص برنامه ریزی می کند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اعتراض حامیان محیط زیست خوزستان نسبت به برگزاری این جلسه گفت: انتقال آب با برگزاری یک جلسه به این شکل انجام نمی شود؛ جلساتی که وزارت نیرو در این مدت برگزار کرده و یا برگزار می کند در خصوص بحث تدوین سند آب کشور، مشخص سهمیه آب استان ها و همچنین دریافت مجوزهای زیست محیطی است.

حسینی مطرح نمود: وزارت نیرو در چند جهت در حال کار است و ما نیز در مجمع نمایندگان خوزستان همه فعالیت های وزارت نیرو را رصد می کنیم و با برگزاری جلساتی نیز پیگیر مساله انتقال آب از خوزستان هستیم.

وی افزود: در حال رصد کارها و فعالیت های وزارت نیرو هستیم. همه جلسات، اقدامات و پیگیری های وزارت نیرو را در بحث انتقال آب رصد و پیگیری می کنیم و احیانا اگر تصمیمی به ضرر خوزستان اتخاذ شود، با آن مقابله می کنیم.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6566

به "همه اقدامات وزارت نیرو در انتقال آب را رصد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه اقدامات وزارت نیرو در انتقال آب را رصد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید