پیشتازی در صدور اسناد مالکیت واحدهای روستایی

به گزارش وبلاگ خرید، مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: عملکرد این استان در صدور سند مالکیت واحدهای روستایی بالاتر از میانگین کشوری است.

پیشتازی در صدور اسناد مالکیت واحدهای روستایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، عطاءالله زمانی با بیان این که صدور اسناد مالکیت در روستاها از جمله اقدامات اجرا شده در راستای توسعه روستایی است، اظهار کرد: صدور این اسناد موجب قانومند شدن معاملات ملکی، ایجاد درآمد و تامین معیشت برای روستاییان، جلوگیری از ایجاد رانت در معاملات و سد شدن راه زمین خواران در مناطق روستایی شده است.

وی افزود: تا کنون 277 هزار و 268 جلد سند مالکیت واحد های روستایی در استان فارس با همکاری ادارات ثبت اسناد و املاک این استان صادر شده است. شاخص صدور سند مالکیت واحدهای روستایی در این استان 68.3 درصد است که فراتر از میانگین کشوری است.

مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: بنیاد مسکن برای واحدهای مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر نیز با همکاری ادارات ثبت اسناد و املاک مبادرت به صدور سند ملکی نموده است که تا کنون 31 هزار و 327 جلد سند در این مناطق صادر شد و شاخص قابل توجهی از توسعه به شمار می آید.

به گفته زمانی، تا به امروز 17.5 درصد از خانوارهای ساکن در این شهرها توانسته اند اسناد مالکیت واحدهای مسکونی خود را دریافت نمایند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3807

به "پیشتازی در صدور اسناد مالکیت واحدهای روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی در صدور اسناد مالکیت واحدهای روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید