1000 تور رایگان با سه روز اقامت در کیش فقط با خرید کالای ایرانی

به گزارش وبلاگ خرید، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با تشریح جشنواره (همام) همت ملی، اقتصاد مقاومتی از جوایز این طرح از جمله 1000 تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش با خرید کالاهای ایرانی و اشتغالزایی برای ترویج سفر با مولفه های صحیح گردشگری اطلاع داد.

1000 تور رایگان با سه روز اقامت در کیش فقط با خرید کالای ایرانی

محمد محب خدایی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، درباره جشنواره (همام) گفت: این جشنواره در راستای شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل با ترویج سفر در زمینه اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی اجرا می گردد.

وی با اشاره به اینکه مراحل اولیه این جشنواره از میلاد پیامبر شروع شده است، درباره چگونگی شرکت در این جشنواره شرح داد: در حال حاضر مراحل ثبت نام شرکت ها است و هیچ هزینه ای نیز از طرف این شرکت ها و در ادامه مردم برای حضور در این جشنواره احتیاج به پرداخت ندارند و کار بازاریابی آن را نیز سازمان منطقه آزاد کیش انجام می دهد و همه این کارها برای تشویق جهت خرید کالاهای ایرانی و جلوگیری از خروج ارز است، همچنین فرهنگ سفر نیز با مولفه های صحیح گردشگری گسترش باید.

خدایی با بیان اینکه هم اکنون بیشترین تولیدکنندگان برند ایرانی در جشنواره (همام) از صنایع غذایی هستند و در ادامه صنایع دیکی همچون خودرو نیز به لیست این طرح اضافه خواهد شد، گفت: در حال حاضر فرایند ثبت نام از تولیدکنندگان برند ایرانی در حال اجرا است و در آینده ای نزدیک لیست نهایی محصولات برای مردم و همچنین زمان قرعه کشی به وسیله رسانه ها و تیزرها اعلام خواهد شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: در این جشنواره هر کسی که کالای ایرانی خرید کند و یا خرید کالاهای ایرانی آنها بیشتر باشد و در نهایت به اشتغالزایی یاری نموده باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و جوایز این جشنواره نیز 1000 تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش است.

علی رمضانپور

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 909

به "1000 تور رایگان با سه روز اقامت در کیش فقط با خرید کالای ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1000 تور رایگان با سه روز اقامت در کیش فقط با خرید کالای ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید