آخرین شرایط انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس

به گزارش مجله بای بلاگ، رامین رضاییان که بعد از اتفاقات حضور در لیگ ترکیه رفته رفته جایگاه خود را در پرسپولیس از دست داد، در نهایت شرایط علیه او به شکلی پیش رفت که نتوانست در جشن قهرمانی این تیم نیز حاضر گردد و در فاصله چند هفته مانده به قهرمانی سرخ ها از سوی برانکو ایوانکوویچ کنار گذاشته شد و علی اکبر طاهری مدیر وقت این باشگاه نیز قراردادش را فسخ کرد.

آخرین شرایط انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس

رامین، اما مسیری سخت را دنبال کرد؛ او به عنوان بازیکنی تستی راهی لیگ بلژیک شد و با سماجت تمام در نهایت پیروز شد در فهرست اوستنده قرار گیرد. هرچند حضور او در این تیم نیز زیاد طول نکشید و مجبور شد حتی بعد از جام جهانی روسیه مدتی بدون تیم باشد. حضور در لیگ قطر و درخشش در آن، اما روز های بهتری برای او شکل داد تا جایی که حتی توانست به ترکیب تیم الدحیل قطر نیز راه یابد. اما در این تیم نیز بعد از نیم فصل به صورت قرضی راهی السیلیه شد.

اکنون با سقوط محتمل السیلیه، قرارداد رامین رضاییان با این باشگاه نیز فسخ شده است تا شایعات درباره انتقال زمستانی این بازیکن داغ تر از همواره دنبال گردد. در شرایطی که با فسخ قرارداد رضاییان و السیلیه شایعات درباره بازگشت وی به پرسپولیس اوج گرفته است، اما منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر از عدم تمایل کادرفنی این تیم و یحیی گل محمدی برای جذب این بازیکن می دهند. موضوعی که می تواند فرایند بازگشت این مدافع راست به ایران و پرسپولیس را کاملا منتفی کند.

از یک سو هم باید این موضوع را در نظر گرفت که رضاییان علیرغم فسخ قرارداد با السیلیه قطر، همچنان تحت قرارداد الدحیل قرار گرفته است و باید دید این باشگاه که فهرست بازیکنان خارجی اش پر است، چه برنامه ای برای وی خواهد داشت.

هر چه که هست باید حضور رامین رضاییان در جابجایی زمستانی به پرسپولیس را با توجه به عدم علاقه یحیی گل محمدی به این بازیکن، منتفی دانست تا بعد از برانکو ایوانکوویچ، او در تفکرات تاکتیکی سرمربی کنونی سرخ ها نیز قرار نداشته باشد.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8709

به "آخرین شرایط انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید