آمار تولید خودرو در مردادماه اعلام شد، شکسته شدن رکورد تجاری سازی

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران: با وجود تعطیلات تابستانی ایران خودرو و قطعه سازان در مردادماه، کارگران خطوط تولید و تکمیل کاری این گروه صنعتی با همراهی تامین کنندگان پیروز شدند در همین ماه بیش از 41 هزار دستگاه خودرو را تجاری سازی و وارد بازار کنند.

آمار تولید خودرو در مردادماه اعلام شد، شکسته شدن رکورد تجاری سازی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین: آمار و اطلاعات تولید در این گروه صنعتی نشان می دهد در مردادماه امسال 31 هزار و 468 دستگاه خودرو تولید و 41 هزار و 387 دستگاه خودرو تکمیل و تجاری سازی شده است.

با تعداد ثبت شده، رکورد تجاری سازی هفتگی خودروها در دو سال اخیر نیز، در هفته پایانی مردادماه امسال شکسته شد. در هفته گذشته 18 هزار و 603 خودرو تکمیل و تجاری سازی شده است.

برمبنای این گزارش، کارگران خطوط تکمیل کاری ایران خودرو در هفته پایانی مردادماه و هم زمان با تعطیلات تابستانی، در محل کار حضور یافته و با تکمیل خودروهای دارای کسری قطعه، بخش قابل توجهی از این خودروها را تکمیل و تجاری سازی کردند.

به گزارش ایرنا، پیش از این مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفته بود: با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودروساز، تکمیل و تجاری سازی 35 هزار دستگاه از خودروهای دارای کسری در دستور کار قرار می گیرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3852

به "آمار تولید خودرو در مردادماه اعلام شد، شکسته شدن رکورد تجاری سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار تولید خودرو در مردادماه اعلام شد، شکسته شدن رکورد تجاری سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید