آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار گردید

به گزارش مجله بای بلاگ، آیین تکریم رییس سابق و معارفه رضا فریدزاده سرپرست نو سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با تاکید بر ادامه اقداماتی قبلی این سازمان همانند تکمیل شبکه سازی دانشجویی برگزار گردید.

آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار گردید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، آیین تکریم رییس سابق و سرپرست نو سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با حضور علیرضا زجاجی مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست جهاددانشگاهی و جمال رحیمیان سرپرست معاونت فرهنگی این نهاد برگزار گردید.

زجاجی در این مراسم گفت: امیدواریم سرپرست نو سازمان دانشجویان با شناختی که از پیش نسبت به این مجموعه دارند تکمیل نماینده کار ها و زحماتی باشند که از زمان تشکیل سازمان دانشجویان اجرا شده است.

وی تاکید نمود: شبکه سازی دانشجویی که در دوره ریاست قبلی ایجادشده است تکمیل و به مرحله کامل خودش برسد و واقعاً بتوانیم خادم مردم باشیم.

زجاجی ادامه داد: فکر می کنم که در دانشگاه ها و در میان قشر دانشجو، علاقه به خدمت به محرومین زیاد است و باید بتوانیم این کار ها را کامل کنیم و شبکه دانشجویی را به گونه ای طراحی و تنظیم کنیم تا در ایامی همانند نوروز، بتوان در قالب تیم و گروه در منطقه ها محروم خدمت کرد.

جمال رحیمیان نیز در ادامه توضیح داد: افرادی که مسئولیتی به عهده داشته اند می دانند که مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی و به ویژه در جهاددانشگاهی بار سنگینی است که بر عهده یک فرد قرار می گیرد و این بار سنگین، واقعا گاهی اوقات زندگی شخصی افراد را تحت تاثیرخودش قرار می دهد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با تاکید بر اینکه مسئولیت در حوزه فرهنگی سختی مضاعفی دارد اذعان داشت: کار با دانشجو و نیرو های دانشجو کاری است که بعضاً از روح و جسم آدم انرژی می گیرد و این وظیفه کسی است که پذیرفت خدمت گزار نسل جوان دانشجو باشد. انشالله بتوانیم باهم یک فضای خوبی را فراهم کنیم و بیش ازپیش سازمان بدرخشد.

در ادامه مهدی عباسی رئیس سابق سازمان دانشجویان گفت: به نظر بنده، جهاددانشگاهی جایی است که کار کردن در آن هم انگیزه دوچندان می خواهد و هم افتخار است.

وی اضافه نمود: خود را به عنوان یک سرباز کوچک در جهاد می دانم و فکر می کنم جهاد هم یک وظیفه نسبت به نیروهایش دارد و آن تقویت انگیزه هایشان است و اجازه بدهند که فعالیت نمایند. اگر خطایی از آن ها سر بزند، به آن ها بازخورد بدهد، اشتباهات را اصلاح نمایند، هدایت بدهند و تذکر بدهند.

رضا فریدزاده سرپرست نو سازمان دانشجویان نیز با تاکید بر اینکه من برای متوقف کردن کاری نیامده ام گفت: سعی می کنیم کار هایی را که ریاست قبلی سازمان شروع کردند، ادامه بدهیم و سازوکار های نوتری هم اضافه خواهد شد و باهم، دست در دست هم، کوشش می کنیم که جهاددانشگاهی و سازمان دانشجویان، یک قدم به جلو بردارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8713

به "آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید