اتاق ورزش آماده پذیرش دانش آموزان رامشیری

به گزارش مجله بای بلاگ، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان از راه اندازی اتاق ورزش دانش آموزان دختر در دبستان حضرت آسیه (س) برای سال تحصیلی نو اطلاع داد.

اتاق ورزش آماده پذیرش دانش آموزان رامشیری

محمود معزی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی مدارس رامشیر در گفت وگو با خبرنگار از ، با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی سبب شادابی و تحرک هر چه بیشتر دانش آموزان می گردد، گفت: راه اندازی اتاق ورزش محیط ایمن و با نشاطی را برای دانش آموزان دختر فراهم می آورد.

او در ادامه با تاکید بر اینکه همه دانش آموزان مدارس دخترانه از امکانات اتاق ورزش استفاده خواهند کرد، اضافه نمود: دبستان حضرت آسیه (س) به علت قرار گرفتن در مرکز شهر و دسترسی آسان تر دانش آموزان سایر مدارس به آن، برای راه اندازی اتاق ورزش در نظر گرفته شده است.

معزی به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره نمود و بیان داشت: یکی از مهم ترین اهداف سند تحول بنیادین، ارتقای صندلی درس تربیت بدنی است که به همین منظور در صدد راه اندازی چند مکان ورزشی مناسب و تجهیز مدارس در منطقه ها کم برخوردار هستیم.

معاون تربیت و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در انتها با قدردانی از پیگیری های مستمر علی شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامشیر، توضیح داد: مدیریت صحیح، کلیدی ترین نکته برای عملکرد خوب مجموعه تعلیم و تربیت است که به اسم گرداننده و هماهنگ کننده اصلی فعالیت های آموزشی و پرورشی زمینه اجرای دقیق قوانین و راهنمایی افراد تحت امر را فراهم می نماید.

گ

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8205

به "اتاق ورزش آماده پذیرش دانش آموزان رامشیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق ورزش آماده پذیرش دانش آموزان رامشیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید