اطلاعاتی شوک آور درباره کار در کارخانه تسلا

به گزارش وبلاگ خرید، تسلا به عنوان یکی از مشهورترین شرکت های دنیای خودرو شناخته می شود، اما جالب است که کارمندان فعلی و پیشین تسلا راجع به کار در این گروه خودروسازی نظراتی شوک آور دارند. درواقع به نظر می رسد کار در این شرکت بسیار سخت تر از آن است که تصورش را می کنیم.

اطلاعاتی شوک آور درباره کار در کارخانه تسلا

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از بیزینس اینسایدر، اگرچه بعضی از کارمندان رده بالای تسلا، این شرکت را مکانی جالب و الهام بخش برای کار توصیف کرده اند، اما بعضی دیگر مدیر عامل شرکت: ایلان ماسک را رئیسی ناامیدکننده و نا متعادل می دانند.

تسلا در طول تاریخ 15 ساله فعالیت خود فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است: از قرار دریافت در مرز ورشکستگی تا انتشار سودآور پی در پی مالی. در کنار این ها، تسلا شرکتی است که مدیری خاص دارند. یک مدیر سابق پروژه که بیش از 4 سال پیش این شرکت را ترک کرده است می گوید: شرکت تسلا هیچ تلاشی برای استاندارد های محیطی از نظر ارگونومیک انجام نداده است. برای مثال، بعضی اوقات کارمندان برای دریافت قطعات باید بار ها و بار ها از جای خود بلند شده و راهی طولانی را بروند.

یک کارمند سابق بخش تولید نیز که بیش از 10 سال پیش در این شرکت کار می کرد، گفت که از رفتار تملق آمیز همکارانش برابر ماسک تعجب می کرده است. این کارمند سابق گفت: وقتی او از کنار کارمندان رد می شد، کارمندان برابرش تعظیم می کردند و این باعث تعجیم می شد.

یک مدیر سابق بخش مهندسی که دو سال پیش این شرکت را ترک کرده است می گوید: من به ندرت با ماسک صحبت می کردم. ماسک خود را در جمع قرار نمی داد و بیشتر اوقات معاونان وی با کارمندان در تماس بودند. یکی از کارمندان سابق تولید که سال گذشته این شرکت را ترک کرده گفت: شگفت آورترین چیز این است که بدانید من هرگز نمی خواهم یک وسیله نقلیه تسلا بخرم. جریمه های خرابکاری در این شرکت تا حدی بالا است که اگر کارمندی در هنگام مونتاژ وسیله نقلیه اشتباه کند، نمی خواهد به کسی بگوید تا از جلب توجه به خودش جلوگیری کند.

اغلب کارمندان این شرکت از حجم بالای کار های شرکت گلایه داشتند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: انتخاب
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2252

به "اطلاعاتی شوک آور درباره کار در کارخانه تسلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعاتی شوک آور درباره کار در کارخانه تسلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید