اعتراف جاستین بیبر به بدرفتاری با سلنا گومز

به گزارش مجله بای بلاگ، خبرنگاران: جاستین بیبر و سلنا گومز، مدت ها پیش، بایکدیگر رابطه داشتند که این رابطه، چندین بار قطع شد و مجددا از سر گرفته شد تا اینکه نهایتا برای همیشه به جدایی انجامید و حدود دو ماه بعد، جاستین با هیلی بالدوین وارد رابطه شد و اواخر سال پیش نیز با یکدیگر ازدواج کردند. رابطه این دو خواننده معروف هالیوودی، برروی آلبوم اخیر سلنا گومز با نام (Rare) که در دسامبر 2019 منتشر شد، تاثیر گذاشت. سلنا در اینباره گفت که موزیک جدیدش در بهبود بخشیدن فرایند رابطه اش به او یاری رسانده است. ازطرفی اخیرا جاستین بیبر، مصاحبه ای انجام داده که در آن از افکارش نسبت به رابطه قبلی خود با سلنا گومز صحبت کرده است.

اعتراف جاستین بیبر به بدرفتاری با سلنا گومز

جاستین در این مصاحبه، بدون آوردن نام سلنا گومز به رابطه قبلی خود که پیش از ازدواجش با هیلی در آن بود، اشاره کرد؛ البته همه می دانند که منظور جاستین از این رابطه، دوستی اش با سلنا گومز بود.

او در اینباره گفت: من فکر می کنم که در رابطه قبلی ام آسیب دیدم. من در رابطه پیشینم، غفلت کردم، دیوانگی کردم، رفتار وحشیانه داشتم و در یک کلام، بی ملاحظه بودم. وقتی که با هیلی وارد رابطه شدم، برای اینکه واقعا خودم را بسازم، وقت گذاشتم و برروی خودم تمرکز کردم و تلاش کردم که تصمیمات درست بگیرم و بله؛ باید بگویم که من بهتر شدم.

برخی از هواداران اینگونه برداشت کرده اند که جاستین بیر با گفتن این حرف ها و ازطرفی بروز احساسات و گریه کردنش در مستند اخیر خود، بابت تمام اتفاقات بدی که در این چند سال پشت سر گذاشته و اشتباهاتی کرده، از سلنا و هوادارن درخواست دارد که او را ببخشند و دیگر به او به چشم یک انسان خودخواه و منفور به او نگاه نکنند.

سلنا گومز در در مصاحبه ای در ماه ژانویه گفته بود: ترانه تو را از دست دادم تا خودم را دوست داشته باشم (Lose You to Love Me) که تک آهنگی بود که در اکتبر 2019 منتشر شده بود، راهی برای خداحافظی کردن او با رابطه اش با جاستین بیبر بود. او هچنین به این نکته اشاره کرد که ازطرف بیبر مورد سوءاستفاده عاطفی قرار گرفته است.

سلنا در اینباره گفت: من به این آهنگ افتخار می کنم. اکنون این آهنگ نسبت به زمانی که آن را نوشتم، معنای متفاوتی برایم دارد. من احساس می کنم که در رابطه ام به من احترام گذاشته نشد و این مسئله را پذیرفته ام، اما می دانم که به راهی برای گفتن برخی حرف ها نیاز دارم که دوست داشتم آن ها را بیان کنم. این ترانه، نشان دهنده نفرت من نیست؛ بلکه پیام آن این است که من در رابطه زیبایی بودم و هرگز آن را تکذیب نمی کنم. ازطرفی بودن در این رابطه برایم بسیار سخت و سخت بود و من خوشحالم که به خاتمه رسیده است. من احساس می کنم که این بهترین راه برای بیان این نکته بود که هرچه بود، تمام شد و من آن را درک کردم و به آن احترام می گذارم. اکنون من کاملا وارد مرحله جدیدی از زندگی خودم شدم.

منبع: elle

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: برترین ها
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2760

به "اعتراف جاستین بیبر به بدرفتاری با سلنا گومز" امتیاز دهید

4 کاربر به "اعتراف جاستین بیبر به بدرفتاری با سلنا گومز" امتیاز داده اند | 2.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف جاستین بیبر به بدرفتاری با سلنا گومز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید