بازار فروش محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی متصل شد

به گزارش وبلاگ خرید، تفاهم نامه ایجاد و توسعه ظرفیت های همکاری مشترک، به منظور اتصال بازار فروش و توزیع محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی، بین شرکت ملی پست و جهاد دانشگاهی منعقد شد.

بازار فروش محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی متصل شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از شرکت ملی پست، تفاهم نامه ایجاد و توسعه ظرفیت های همکاری مشترک، به منظور اتصال بازار فروش و توزیع محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی، بین شرکت ملی پست و جهاد دانشگاهی منعقد شد.

براساس این گزارش ، موضوع این تفاهم نامه که به امضای محمد صادق بیجندی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی، بابک افروز مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست و امیرحسین کریمی مدیر منطقه جنوب غرب تهران رسید، توسعه همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت، توانمندی و تجارب طرفین در اجرای طرح های ملی اشتغال زایی به ویژه دو طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار است.

گفتنی است ، از دیگر اهداف این تفاهم نامه می توان به همکاری در اتصال به سامانه بازار الکترونیک و توزیع محصولات خانگی (کالا وخدمات)، ارائه سرویس های انطباق نشانی و وب سرویس استعلام نشانی براساس استاندارد کدپستی ده رقمی و احراز هویت مکانی به صورت برخط، قبول، ارسال و توزیع تمامی مرسولات و بسته های مراسلاتی مانند هدایا و جوایز مشتریان جهاد دانشگاهی ونامه های بین سازمانی طرف قرارداد توسط پست، اشاره نمود.

گفتنی است ، استفاده از ظرفیت، فضا و امکانات تبلیغاتی پست به منظور تشریح خدمات جهاد دانشگاهی، چاپ، رونمایی و فروش تمبر تبلیغاتی با آرم جهاد دانشگاهی در باجه های پستی، استفاده از بانک اطلاعاتی پست جهت معرفی جهاد به بازارهای هدف مرتبط جهاد درقالب سرویس پست مستقیم، سرویس سفارش الکترونیکی کارت پستال برای مناسب های خاص، ارائه خدمات نیابتی به مشتریان جهاد دانشگاهی توسط پست، اختصاص فضای الکترونیکی (غرفه مجازی) درسامانه ebazar به نشانی www. ebazar. post. ir و ارائه نرم افزار مربوطه به منظور معرفی و فروش محصولات، کالا و خدمات جهاد دانشگاهی در سامانه ebazar از دیگر موارد توسعه همکاری پست با جهاددانشگاهی است که در این تفاهم نامه بر آن تاکید شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3192

به "بازار فروش محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی متصل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار فروش محصولات مشاغل خانگی به شبکه پستی متصل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید