بازیکنان استقلال: از استرا دلخوریم؛ فرهاد مجیدی می تواند یاری کند!

به گزارش وبلاگ خرید، روز گذشته بعضی از بازیکنان استقلال ضمن انتقاد از استراماچونی به خاطر عدم بازگشت به ایران از حضور فرهادمجیدی در این تیم استقبال کردند!.

بازیکنان استقلال: از استرا دلخوریم؛ فرهاد مجیدی می تواند یاری کند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیروز بعضی از بازیکنان استقلال تحت تأثیر بعضی تماس ها و البته شرایط موجود از استراماچونی ناراحت شده بودند و می خواستند علیه او مصاحبه نمایند.

در همین رابطه یکی از بازیکنان گفت: دلم می خواست یک مصاحبه تند علیه استراماچونی بکنم و بگویم این آقا فقط دنبال منافع خودش بود. ما بدون پول به پایش ایستادیم، ولی ایشان نیامد. دوست داشتیم حالا که اینقدر به پایش ماندیم، برمی گشت، اما نیامد. دلم می خواست حرف می زدم و می گفتم این 5 امتیاز که از دست رفت، چقدر می تواند دردسر درست کند، ولی راستش هر کاری کردم، نتوانستم خودم را راضی کنم، چون می بینم که به نفع بعضی آقایان می گردد. یکی از اعضای هیئت مدیره که مرتب دنبال مفت بری است و می خواهد خودش را مناسب جلوه بود، آن یکی می خواهد استرا برود تا یکی از اعضای خانواده اش به استقلال بیاید و آقای فتحی هم که به قول خود استراماچونی معلوم نیست چطوری از استقلال رفته که در تمام مذاکرات روز های اخیر خط و ربط معین نموده است؟ او ادامه داد: برای این که بتوانم ناراحتی ام را بیان کنم به وریا غفوری زنگ زدم و گفتم: آقا، ما پول زیادی نگرفتیم، ولی به پای استرا ایستادیم.

من خودم می خواستم مصاحبه کنم و بگویم آقای سرمربی، خجالت نمی کشی؟ ما این طوری ایستادیم، اما تو برنگشتی، ولی ترجیح دادم شما (غفوری) به عنوان کاپیتان حرف بزنید و مسائل ما را بگویید. این بازیکن ادامه داد: همه این ها را به وریا غفوری گفتم، اما در کمال تعجب کاپیتان به من گفت: من خودم از استراماچونی دلخورم. در تمام این روز ها با او صحبت کردم و توقع داشتم حالا که بچه ها به پایش ایستادند، او هم حرفه ای گری کند و برگردد، ولی برنگشت.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 181

به "بازیکنان استقلال: از استرا دلخوریم؛ فرهاد مجیدی می تواند یاری کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان استقلال: از استرا دلخوریم؛ فرهاد مجیدی می تواند یاری کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید