اخبار اقتصادی

پرداخت مرحله دوم یاری هزینه ایام بیکاری کرونا پیش از نوروز 1400 ، ثبت 9هزار اثر در طرح پروانه

خبرگزاری خبرنگاران- سیدحسین سیدزاده از پرداخت مرحله دوم یاری هزینه ایام بیکاری کرونا پیش از نوروز 1400 اطلاع داد و گفت: طی امروز و فردا مبلغ یک میلیون و 500هزار تومانی که دولت برای عیدی در نظر گرفته بود به حساب اعضا واریز خواهد شد.

22 فروردین 1400

رایزنی بایدن با رهبران آسیایی درباره چالش های چین

رئیس جمهور آمریکا با رهبران هند، ژاپن و استرالیا درباره چالش های ناشی از چین مذاکره و گفت وگو کرد.

16 فروردین 1400

بودجه 1400 توسط بهترین کارشناسان برنامه و بودجه شهر تدوین شده است

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: 6 گروه کارشناسی در حوزه های مختلف عمرانی، زیست محیطی، درآمد و غیره کار تدوین بودجه سال 1400 را انجام دادند.

14 فروردین 1400

عبداللهی: هیچ نظارتی بر ترویج خودبیگانگی فرهنگی در آموزشگاه های زبان وجود ندارد، صحرائی: رفع انحصار از زبان انگلیسی به توزیع زبان فارسی منجر می شود خبرنگاران

میزگرد نقد و بررسی طرح رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل این دانشگاه برگزار گشت.

14 فروردین 1400

اطلاعیه باشگاه ماشین سازی در مورد سواستفاده تبلیغاتی

باشگاه ماشین سازی بیانیه ای را در مورد سواستفاده تبلیغاتی از این باشگاه در فضای مجازی صادر کرد.

10 فروردین 1400

شرح وزارت خارجه درباره نامه ظریف به اتحادیه اروپا

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) در مورد نامه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیان کرد: وزیر امور خارجه کشورمان با هدف تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران در مورد تحولات مرتبط...

7 فروردین 1400

برگزاری دور جدید گفت وگوهای سیاسی ایران و ایرلند با حضور عراقچی

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و مدیر سیاسی وزارت امور خارجه و تجارت ایرلند با یکدیگر رایزنی و گفت وگو کردند .

7 فروردین 1400

مخاطبان VOD؛ رشد معنادار و فاصله زیاد با تلویزیون خبرنگاران

رشد چشمگیر مخاطبان فیلیمو قطعا تنها محصول عملکرد این مجموعه نیست و کم کاری رسانه بزرگی مانند صداوسیما هم تاثیر داشته و حتی عاملی مانند ویروس کرونا و خانه نشینی مردم هم موثر بوده اند.

6 فروردین 1400

80 نماینده مجلس آمریکا خواهان احیای رابطه با کوبا شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شماری از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، در نامه ای خطاب به جو بایدن رئیس جمهور جدید این کشور، از وی خواستند تا با برطرف تحریم های اعمال شده از سوی ترامپ علیه کوبا، تعامل با این کشور آمریکای لاتین را که در انتها...

3 فروردین 1400

شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است

ایسنا/ براساس سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است.

2 فروردین 1400

خبرنگاران نماینده تهران: کاهش پنج واحدی مالیات برای اصناف تصویب شد

شهرری - خبرنگاران - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری نمایندگان مصوب شد که در سال آینده مالیات برای اصناف و واحدهای تولیدی که کاهش سطح اشتغال ندارند پنج واحد کاهش یافته و از 25 به 20 درصد برسد.

1 فروردین 1400

معاون علمی رئیس جمهور به زودی راهی دمشق خواهد شد، تأسیس مرکز دانش بنیان ایران در سوریه

دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه از سفر قریب الوقوع معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به عراق به منظور تسهیل عملکرد شرکت های دانش بنیان خبر داد.

30 اسفند 1399

تهدید سناتور گراهام به استیضاح کامالا هریس

خبرگزاری خبرنگاران- سناتور لیندسی گراهام، از متحدان رئیس جمهوری سابق آمریکا یکشنبه گفت، محتمل است کامالا هریس که اکنون معاون بایدن است، در آینده وقتی کنترل مجلس نمایندگان به دست جمهوریخواهان افتاد، تحت استیضاح قرار بگیرد.

28 اسفند 1399

گونه جدید قارچ اندوفیت برای استفاده از گیاهان دارویی در دانشگاه علوم کشاورزی گرگان معرفی گردید

محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با همکاری پژوهشگران دانشگاه راتگرز آمریکا گونه جدید قارچ اندوفیت را معرفی کردند.

27 اسفند 1399

دانشجویان دانشگاه آزاد نگران انتخاب واحد و پرداخت شهریه نباشند

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشجویان نگران انتخاب واحد خود نباشند، گفت: دانشجویانی که نمی توانند شهریه خود را پرداخت کنند، از تسهیلات مالی که دانشگاه برای آن ها فراهم کرده، استفاده کنند.

25 اسفند 1399

رفیق کشی به خاطر پول

تهران (پانا) - مرد آرایشگر وقتی 14 میلیون تومان از دوستش قرض گرفت برای اینکه پول را پس ندهد او را به قتل رساند.

24 اسفند 1399

خبرنگاران رسیدگی به پرونده گوهر ناز در قم آغاز شد

قم - خبرنگاران - رسیدگی به پرونده شرکت کیمیا سرخ نشاط آفرین ایرانیان (گوهر ناز) با اتهام اخلال در نظام اقتصادی با وصول مطالبه های حقیقی و حیف و میل کردن پول های مردم پولشویی و کلاهبرداری در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلاگران در نظام اقتصادی قم آغاز شد....

24 اسفند 1399

رایزنی برای افزایش مستمری هر مددجوی کمیته امداد به 500 هزار تومان

تهران (پانا) - معاون حمایت و سلامت کمیته امداد درباره شرایط پرداخت مستمری ها گفت اکنون مستمری برای یک نفر حدود 200 هزار تومان و حداکثر پرداختی به یک خانواده 620 هزار تومان است که این ناکافی است و در بودجه امسال پیشنهاد ما برای مستمری حداقل یک نفر 500 هزار تومان...

23 اسفند 1399

اختلال موقت در مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران

مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران، امروز 27 بهمن ماه از ساعت 15 به مدت حداکثر سه ساعت دچار اختلال موقت در خدمات دهی خواهد بود.

21 اسفند 1399

فراوری آمبولانس های هیدروژنی تا قبل از خاتمه 2021

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، بعد از فراوری نمونه اولیه این آمبولانس ها انتظار می رود برای ساخت تعداد بیشتری از آنها در سال 2022 اقدام گردد.

21 اسفند 1399
تعداد: (260)