برف و باران سمنان را فرا گرفت ، استان پذیرای دو موج بارشی تا خاتمه هفته

به گزارش وبلاگ خرید، سرپرست پیش بینی هواشناسی استان سمنان از بارش برف و باران در همه شهرستان های این استان اطلاع داد و گفت: استان سمنان این هفته پذیرای دو موج بارشی است.

برف و باران سمنان را فرا گرفت ، استان پذیرای دو موج بارشی تا خاتمه هفته

به گزارش وبلاگ خرید آنلاین به نقل از ایسنا، نادیا میرشجاع اظهار کرد: بارش های ناشی از این دو موج بارشی به صورت برف و باران خواهد بود و موج دوم آن نیز شدیدتر خواهد بود.

وی گفت: بارش ها از شب گذشته آغاز شده و بیشترین بارش شب گذشته در ایوانکی گرمسار بوده که 4. 8 میلی متر بارندگی و 1. 5 سانتیمتر برف به همراه داشته است.

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان سمنان از تشدید بارش ها از امروز در بیشتر نقاط استان اطلاع داد و اضافه کرد: در حال حاضر سرتاسر این ستان شاهد بارش برف و باران است.

میرشجاع گفت: بارش ها در مناطق مرتفع، سردسیر و کوهستانی به صورت برف است، تا خاتمه این هفته استان سمنان تحت تأثیر دو موج بارشی است که موج اول تا فردا 30 دی ماه منجر به بارش هایی در استان خواهد شد.

وی اعلام کرد: از فردا شاهد کاهش دمای هوا 3 تا 5 درجه ای در استان خواهیم بود، موج دوم بارش ها از چهارشنبه 2 بهمن وارد استان خواهد شد و شدت بارش های آن از بعدازظهر پنج شنبه 3 بهمن آغاز خواهد شد و تا روز آدینه کاهش می یابد.

این کارشناس هواشناسی در خصوص شدت وزش بادها در این استان گفت: شدت بادها از چهارشنبه 2 بهمن تا شنبه هفته آینده در مناطق غرب و مرکز استان بیشتر می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 440

به "برف و باران سمنان را فرا گرفت ، استان پذیرای دو موج بارشی تا خاتمه هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برف و باران سمنان را فرا گرفت ، استان پذیرای دو موج بارشی تا خاتمه هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید