برگزاری نشست آنالیز شرایط گردشگری اصفهان در افق سال 1400

به گزارش وبلاگ خرید، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اصفهان از برگزاری اولین نشست فصلی آنالیز شرایط گردشگری استان در افق سال 1400 خورشیدی با عنوان شناخت راستا به منظور ایجاد تفکر آیندهنگری و لزوم هم اندیشی نخبگان در آینده شهر اصفهان اطلاع داد.

برگزاری نشست آنالیز شرایط گردشگری اصفهان در افق سال 1400

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان اصفهان، فریدون الله کمک امروز 7 تیرماه و در حاشیه این نشست، با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر بیش از 370 طرح گردشگری با سرمایهای بالغ بر 11 هزار میلیارد ریال در استان در حال انجام است، لذا امیدواریم در سده آینده بتوانیم عظیم ترین مشکل گردشگری استان که کمبود تخت در واحدهای اقامتی است، حل کنیم.

او اضافه کرد: در ابتدای سال 1392 اصفهان در حوزه اقامت گردشگران تنها دارای 10 هزار تخت بود، این در حالی است که با همت همگان این ظرفیت تا سرانجام سال 1398 به 35 هزار تخت افزایش یافت.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اصفهان تأکید کرد: بازاریابی و شناخت کشورهای هدف جدید و شناخت سلایق گردشگران به ویژه در ایام پساکرونا به منظور رونق مجدد گردشگری اصفهان از جمله نیازهای جدید ما برای آینده گردشگری استان است.

در این نشست جلیل مشکاتی رئیس اتاق بینالمللی جوانان ایران نیز گفت: اتاق بینالمللی جوانان، متشکل از 125 کشور، عضویت پنج هزار شهر و دارای 12 میلیون عضو است، لذا ما در ایران کوشش داریم تا جوانان فعال و مستعد را برای داشتن آیندهای بهتر آموزش دهیم. اولین قدم آموزشی، ورود به حوزه گردشگری به عنوان اقتصاد پیشرو در دنیا است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2847

به "برگزاری نشست آنالیز شرایط گردشگری اصفهان در افق سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست آنالیز شرایط گردشگری اصفهان در افق سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید