بوتاس: به قرارداد جدید با مرسدس فکر نمی کنم

به گزارش وبلاگ خرید، راننده فنلاندی مرسدس درباره قرارداد جدیدش با این تیم آلمانی مطالبی بیان نمود.

بوتاس: به قرارداد جدید با مرسدس فکر نمی کنم

به گزارش وبلاگ خرید و به نقل از Crash، والری بوتاس در آستانه چهارمین فصل همکاری اش با تیم مرسدس آلمان قرار گرفته است و ماه آگوست سال 2020 باید برای تمدید آن مذاکره کند. بسیاری از راننده های مشهور فرمول یک از جمله لوئیس همیلتون، هم تیمی بوتاس در مرسدس، ماکس فرستاپن از تیم ردبولز و سباستین فتل از تیم فراری ایتالیا هنوز قراردادهای جدید خود را امضا نکرده اند.

والری بوتاس، راننده تیم مرسدس در این رابطه گفت: واقعاً هنوز به این مسئله فکر نکرده ام و در تیم مرسدس هم نمی خواهیم پیش از شروع فصل جدید درباره کارهای پس از آن حرفی بزنیم. من هنوز منتظرم ببینم چه آینده ای در انتظار تیم مرسدس است اما هیچ نگرانی برای اینکه بخواهم عجله کنم ندارم.

وی درباره پیشنهادهای احتمالی تیم های ردبولز اتریش و فراری ایتالیا گفت: البته همه راننده های فرمول یک می دانند چه فرصت هایی پیش روی آنها قرار گرفته است. اگر بخواهم اکنون برای آینده تصمیم بگیرم مسئله ای برای ماندن در تیم مرسدس ندارم. من به کاری که در مرسدس می کنیم، ایمان دارم و همواره به راننده بهتری تبدیل می شوم. با این وجود می خواهم برای فکر کردن به آینده حرفه ای خود آزاد باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 77

به "بوتاس: به قرارداد جدید با مرسدس فکر نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوتاس: به قرارداد جدید با مرسدس فکر نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید