بیانیه سوم باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی با استقلال

به گزارش وبلاگ خرید، باشگاه پارس جنوبی جم نسبت به اتفاقات دو روز اخیر و موضعی که باشگاه استقلال در این خصوص داشته، واکنش نشان داد.

بیانیه سوم باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی با استقلال

به گزارش خبرنگاران، در بیانیه باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی این تیم مقابل استقلال آمده است:

در شرایطی که در آستانه ملاقات دو تیم پارس جنوبی و استقلال در جم، آبی پوشان با اعلام مثبت شدن تست کرونای چند بازیکن خود نسبت به لغو سفر خود اقدام کردند، مراسم ابتدایی این بازی به انجام رسید و جمی ها و داوران بازی بعد از حضور در زمین و غیبت استقلال راهی رختکن شدند. موضوعی که رمضانی، سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به آن از اجرای شو یاد کرد. این موضوع اکنون با واکنشی از سوی باشگاه پارس جنوبی جم همراه شده است.

اولا رفتار باشگاه استقلال و آقای رمضانی به عنوان مدیر تیم استقلال خیلی خنده دار است. ما بر اساس قانون و رعایت پروتکل کارها را دنبال کردیم و طبق برنامه اعلام شده باید در زمین مسابقه حضور پیدا می کردیم. اگر تیم استقلال به حد نصاب نمی رسیدند و طبق قانون و نامه رسمی سازمان لیگ برتر این بازی به تعویق می افتاد. آقای رمضانی بدون اطلاع از قوانین برگزاری مسابقات و اجرایی آن، خیلی راحت در رسانه صحبت می نمایند و به سخره این باشگاه می پردازند. شاید تریبون هایی که در اختیار این دوستان قرار گرفته است، برای پارس جنوبی جم وجود نداشته باشد اما ما از حق مردم جم دفاع می کنیم. مسلما رفتار و نوع گفتاری که مدیر تیم استقلال داشتند خنده دار است نه نامه باشگاه پارس جنوبی که بر اساس قوانین مسابقات به فیفا ارسال خواهد نمود. جالب اینجاست که صبح اعزام تیم به عسلویه، سه بازیکن تیم با اعلام تست مثبت همراه می شوند و در ادامه در فرودگاه اعلام می گردد این تعداد به بالای 12 نفر افزایش یافته است. امیدواریم آقای رمضانی که در مکتب خانواده حجازی حضور دارند، کمی از صداقت و شجاعت او در این زمینه بهره ببرند و با عدم اطلاع از قوانین به باشگاه پارس جنوبی تهمت نمی زدند. وقتی ناظر بازی و فدراسیون طبق قوانین در زمین حاضر می شوند و قانون نیز همین را می گوید حضور پارس جنوبی در زمین خنده دار است یا عدم صداقت دوستان؟

آقای خلیلیان نیز اعلام کردند که بازیکنان استقلال باید قرنطینه شوند و این درخواست بدون در نظر دریافت راستی آزمایی انجام می گردد اما ایشان همان روز در دفتر معاون ورزشی - پزشکی باشگاه استقلال، جلسه ستاد کرونا در ورزش را برگزار کردند. این مسائل برای ما شبهه برانگیز است.

آقای لطیفی به عنوان پیشکسوت استقلال هم در بخش دیگری از صحبت های خود این باشگاه را خطاب قرار داده است اما ایشان هم قطعا باید این موضوع را اطلاع داشته باشند که اگر استقلال در زمین حضور می یافت و نفراتش به حد نصاب نمی رسید بازی به تعویق می افتاد نه این که به طور کلی و بدون اعلام رسمی سازمان لیگ تصمیم به عدم سفر و حضور در این ملاقات داشته باشند. آقای لطیفی اگر به عنوان مربی شناخت لازم از قوانین داشتند کمی با آگاهی بیشتری صحبت می کردند تا در رسانه ملی اقدام به تهمت ننمایند.

با این حال این باشگاه حق قانونی خود می داند با توجه به شرایط شکل گرفته پیگیر تمامی اتفاقات رقم خورده بوده و از حق قانونی بازیکنان و خصوصا مردم و طرفداران جم دفاع کند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3142

به "بیانیه سوم باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه سوم باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید