تست توهم نوری IQ؛ 9 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر بچه ها و آدم برفی را بیابید!

به گزارش مجله بای بلاگ، معمای امروز هوش و IQ شما را هدف قرار می دهد. شما باید در 9 ثانیه اشتباه موجود در تصویر بچه ها و آدم برفی ها را پیدا کنید. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید وهوش تان را نشان دهید.

تست توهم نوری IQ؛ 9 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر بچه ها و آدم برفی را بیابید!

خبرنگاران | تست توهم نوری IQ؛ 9 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر بچه ها و آدم برفی را بیابید! | به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی توانیم صحنه یا تصویری را که به وسیله چشمان خود دیده ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

به گزارش خبرنگاران ، در توهمات نوری ما با تماشا یک تصویر یا صحنه به وسیله چشمان خود به راحتی فریب می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که حل کردن آن ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف نمایند. توهم نوری همواره حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می نمایند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می نماید، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.

معمای امروز هوش و IQ شما را هدف قرار می دهد. شما باید در 9 ثانیه اشتباه موجود در تصویر بچه ها و آدم برفی ها را پیدا کنید. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید وهوش تان را نشان دهید.

اما اگر پیروز به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای اشتباه موجود در تصویر بچه ها و آدم برفی ها

اشتباه موجود در تصویر بچه ها و آدم برفی ها، پروانه ای است که در فصل زمستان و برف و سرما روی درخت نشسته است. چرا که پراونه ها در این فصل بیرون نمی آیند.

منبع: فرادید
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8865

به "تست توهم نوری IQ؛ 9 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر بچه ها و آدم برفی را بیابید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست توهم نوری IQ؛ 9 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر بچه ها و آدم برفی را بیابید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید