جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های تهران

به گزارش مجله بای بلاگ، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوس رانی با تاکید بر لزوم حفظ ایمنی و سلامتی رانندگان و مسافران اتوبوس گفت: یکی از راهکارهایی که به این منظور در دستور کار قرار داده ایم جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران در اتوبوس های بی آرتی است.

جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های تهران

به گزارش خبرنگاران، محمود ترفع با اعلام اینکه خود را در قبال تامین امنیت و سلامت رانندگان و مسافران متعهد می دانیم، اضافه کرد: به این منظور کار جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران را در اتوبوس های بی آر تی شروع نموده ایم و به زودی این تفکیک را در همه اتوبوس های پایتخت اجرا می کنیم.

وی به اختصاص نسل جدید ماسک های ضد ویروس به همه رانندگان اتوبوس و استفاده از افشانه های ضد عفونی نماینده در تمام اتوبوس های پایتخت اشاره نمود و گفت: علاوه بر اینها نسبت به ضد عفونی کردن اتوبوس در ابتدا و انتهای خطوط بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت اقدام میکنیم تا از رعایت ضوابط بهداشتی و تامین امنیت همکاران خود و مسافران اطمینان حاصل کنیم.

ترفع با توصیه به شهروندان برای اینکه تا جای ممکن از نشستن در ردیف اول و پشت سر راننده اجتناب نمایند، اضافه کرد: هر قدر مسافران فاصله بین خود و راننده و نیز مابین خودشان را رعایت نمایند، احتمال انتشار ویروس و ابتلا به بیماری را کاهش می دهند.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1435

به "جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید