جدایی ستاره های ناکام پرسپولیس نزدیک است!

به گزارش مجله بای بلاگ، لیگ بیست ودوم رو به انتها است و پرسپولیس هم یکی از اضلاع مثلث قهرمانی را تشکیل می دهد. با وجود این شاید انتظار می رفت سرخپوشان امروز و در این لحظه، شرایط به مراتب بهتری داشته باشند. آن ها تابستان یک فصل نقل وانتقالات توفانی را پشت سر گذاشتند و تیمی پرستاره بستند، اما امروز گروهی از این ستاره ها انتظارات را برآورده نکرده اند؛ کسانی که فرصت کوتاهی برای اعاده حیثیت دارند و اگر بتوانند به پرسپولیس در مسیر بازپس گیری عنوان قهرمانی اش یاری نمایند، شاید همه کم و کاستی های آنان بخگردده گردد.

جدایی ستاره های ناکام پرسپولیس نزدیک است!

سروش رفیعی

3دوره به پرسپولیس آمد و تقریبا در هیچ دوره ای تبدیل به یک ستاره اثرگذار با حضور مستمر در ترکیب اصلی نشد. رفیعی سال جاری هم نتوانست برای خودش در ترکیب اصلی پرسپولیس جایی پیدا کند و به تناوب بین زمین و نیمکت در رفت وآمد بود. او که از سپاهان به جمع سرخپوشان مرکز پیوست، در این فصل هیچ گلی نزده و به ارسال 2پاس گل در لیگ برتر بسنده نموده است. این برای رفیعی کم است؛ خیلی خیلی کم.

لئاندرو پریرا

یک خرید بد برزیلی دیگر؛ این برچسبی است که همین حالا هم روی پریرا خورده و باعث ناامیدی طرفداران از جانشین یورگن لوکادیا شده است. با وضع فعلی اصلا تعیین نیست پریرا باز هم مورد اعتماد یحیی گل محمدی قرار می گیرد یا نه، اما اگر این رخ داد، او فقط با به ثمر رساندن چند گل حساس در این هفته های سرنوشت ساز می تواند تصویرش در فکر مخاطبان را تغییر بدهد. به نظر شما فوروارد برزیلی قدرت این کار را دارد؟

سعید صادقی

شاید مهم ترین خرید پرسپولیس در ابتدای فصل جاری بود. نکته اینجاست که همه مطمئن بودند علیرضا بیرانوند یا مرتضی پورعلی گنجی به پرسپولیس خواهند آمد، اما سرخ ها برای جذب سعید صادقی واقعا عذاب کشیدند. آن ها هزینه هنگفتی انجام دادند تا برترین پاسور لیگ قبلی را استخدام نمایند؛ بازیکنی که با بنز و بادیگارد در محل عقد قرارداد حاضر شد و از همان زمان معلوم بود که شاید خروجی اش آنقدر ها هم درخشان نباشد. صادقی سال جاری در مقاطع قابل توجهی از فصل مصدوم بود، اما زمان هایی هم که بازی کرد پیروز نشد توقعات را برآورده کند. ثبت 2گل زده (فقط در یک بازی) و یک پاس گل برای صادقی اصلا جالب نیست و نشان می دهد شاید کیفیت بالای این بازیکن 28ساله در فصل گذشته اتفاقی بوده است. در هر صورت صادقی برای اینکه تصویرش را ترمیم کند و از لیست بدترین خرید های سرخپوشان خط بخورد، فرصت زیادی ندارد.

دانیال اسماعیلی فر

سال ها بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود و خاتمه این وصال در تابستان گذشته رخ داد. خودش هنگام عقد قرارداد گفته بود: حس کردم امروز من و پرسپولیس می توانیم به هم یاری کنیم و به همین علت پیشنهاد باشگاه را قبول کردم. این یاری دوطرفه، اما هنوز اتفاق نیفتاده است. اسماعیلی فر که در پرسپولیس جانشین رامین رضاییان شده و ناخودآگاه با او مقایسه می گردد، تا هفته بیست وچهارم 2گل زده و 4پاس گل داده، درحالی که رامین در سپاهان 6گل زده و 4پاس گل ارسال نموده است. به علاوه رضاییان بیشتر در زمین دیده می گردد و دانیال آن اثرگذاری مورد انتظار را نداشته است. از طرف دیگر پرسپولیس هم نتوانست به اسماعیلی فر یاری کند و باعث حضور او در تیم ملی گردد.

منبع: همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 17 فروردین 1402 بروزرسانی: 17 فروردین 1402 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8917

به "جدایی ستاره های ناکام پرسپولیس نزدیک است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی ستاره های ناکام پرسپولیس نزدیک است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید