حلالی: مقابل کره جنوبی ضربات آغاز مجدد راه خوبی برای به گل رسیدن است، بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند

به گزارش وبلاگ خرید، اسماعیل حلالی از بازیکنان سال های دور فوتبال کشورمان معتقد است که بازیکنان تیم امید با ترس بازی می نمایند و با کنار گذاشتن این ترس می توانند توانمندتر شوند.

حلالی: مقابل کره جنوبی ضربات آغاز مجدد راه خوبی برای به گل رسیدن است، بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند

اسماعیل حلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد عملکرد تیم فوتبال امید کشورمان در ملاقات با ازبکستان و پیش بینی اش از ملاقات پیش رو مقابل کره جنوبی گفت: بازی نخست تیم را دیدم و به اعتقادم بازیکنان ما یک مقدار با ترس و دلهره بازی می کردند. چون خودم در رده امیدها کار نموده ام، بسیاری از این بازیکنان را می شناسم و توانایی آنها را می دانم. به همین دلیل فکر می کنم اگر آنها ترس خود را کنار بگذارند، فرصت بیشتری دارند تا توانمندی شان را نشان دهند.

وی اضافه کرد: نوع عملکرد بازیکنان ما طوری بود که انگار آنها امید کمی داشتند که بتوانیم ازبکستان را شکست دهیم. حتی بعد از گلی که زدیم، انگار با ترس و لرز بازی می کردیم. ممکن است ترس در بازی مقابل ازبکستان به دلیل دو شکست مقابل آنها در بازی های محبت آمیز بوده باشد یا حتی 44 سال نرفتن به المپیک هم فشار را روی بازیکنان بیشتر نموده تا آنها دست به عصا راه بروند.

بازیکن سال های دور فوتبال کشورمان اظهار داشت: بازیکنان ما انگار دیوار بلندی پیش روی خودشان ساخته اند که می گویند توانایی عبور از این دیوار را ندارند. همین مسئله ترس را به تیم منتقل می نماید و در بازی اول که شرایط اینطور بود. امیدوارم کادرفنی بتواند این فشار را از روی بازیکنان بردارد تا آنها در بازی های بعدی توانایی شان را بیشتر نشان دهند.

حلالی تأکید کرد: تیم کره جنوبی بسیار متفاوت با ازبکستان است و آنها بسیار حرفه ای تر عمل می نمایند. می دانند برای چه آمده اند و چه کار باید انجام بدهند. به همین دلیل انگیزه بازیکنان ما باید بیشتر گردد و نباید این بازی را از دست بدهیم. بازیکنان باید هر ترسی دارند را کنار بگذارند تا مانند بازی با ازبکستان موقعیت دروازه خالی را از دست ندهیم.

وی با اشاره به تاکتیک فنی تیم ایران در بازی با ازبکستان و تاکتیکی که باید برای ملاقات با کره جنوبی داشته باشیم، گفت: برای ملاقات با ازبکستان، تیم تاکتیک خوبی داشت، اما عوامل دیگری باعث شد به پیروزی نرسیم. در بازی با کره جنوبی هم باید بتوانیم دفاع تیمی خوبی داشته باشیم و هنگام تصاحب توپ به بازی سرعت بدهیم که بتوانیم مقابل این تیم به نتیجه برسیم. شاید یکی از بهترین راه ها برای به ثمر رساندن گل در ملاقات با کره جنوبی هم ضربات آغاز مجدد باشد. اگر بچه های ما انگیزه کافی برای این بازی داشته باشد، می توانند به خودباوری بیشتری برساند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 351

به "حلالی: مقابل کره جنوبی ضربات آغاز مجدد راه خوبی برای به گل رسیدن است، بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حلالی: مقابل کره جنوبی ضربات آغاز مجدد راه خوبی برای به گل رسیدن است، بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید