خبرنگاران توقف حرکت کشتی های مسافری ایران به سمت کویت و امارات

به گزارش وبلاگ خرید، تهران -خبرنگاران - حرکت خطوط بین المللی مسافربری ایران به سمت بنادر کویت و امارات به دلیل گسترش شیوع کرونا در ایران از سوی این کشورها متوقف شده است.

خبرنگاران توقف حرکت کشتی های مسافری ایران به سمت کویت و امارات

اگر علاقمند به سفر با بهترین سفر به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

اگر چه سفرهای بین المللی دریایی تا پیش از شیوع ویروس کرونا بین بندر شهیدباهنر در بندرعباس و شارجه در امارات، همچنین بین بندر لنگه در استان هرمزگان و دبی در امارات و بین خرمشهر در استان خوزستان و کویت انجام می شد حالا اما خبرنگار خبرنگاران در تماس تلفنی با شرکت کشتیرانیوالفجر آگاه شده که تمام جهتهای دریایی به دلیل ممانعت کویت و امارات از ورود مسافران ایرانی موقتا متوقف شده است.

بر این اساس خط کشتیرانی بندر خرمشهر به کویت به دلیل عدم پذیرش کشتی مسافربری ایران از سوی کویت نیز متوقف شده، این در شرایطی است که حرکت کشتی در جهت بندر خرمشهر به کویت روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ساعت 10 صبح انجام می گرفت. همچنین این کشتی از کویت به سمت بندرخرمشهر در روزهای یک شنبه و پنج شنبه ساعت 10 صبح حرکت داشت.

همچنین حرکت کشتی در جهت بندرعباس به شارجه که روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شد که از روز آدینه متوقف شده است. در جهت شارجه به بندرعباس نیز کشتی روزهای یک شنبه و پنج شنبه ساعت 21 حرکت می کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 291

به "خبرنگاران توقف حرکت کشتی های مسافری ایران به سمت کویت و امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توقف حرکت کشتی های مسافری ایران به سمت کویت و امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید