خبرنگاران مناطق گردشگری آستانه اشرفیه در روز طبیعت خلوت و همکاری مردم مطلوب بود

به گزارش مجله بای بلاگ، فرماندار آستانه اشرفیه گفت: امروز در روز طبیعت، شرایط مناطق گرشگری و تفریحی در این شهرستان به جهت عدم حضور گردشگران و مسافرین مطلوب وهمکاری مردم در اجرای توصیه ها به عدم خروج از منزل در روز طبیعت مطلوب بود.

خبرنگاران مناطق گردشگری آستانه اشرفیه در روز طبیعت خلوت و همکاری مردم مطلوب بود

یونس محمودی در حاشیه بازدید از مناطق گردشگری روستای کیسم بخش مرکزی این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی از چند روز گذشته با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در این منطقه آغاز شده است.

وی با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با شیوع کرونا در این شهرستان گفت: بر اساس مصوبات این ستاد وبا توجه به فرا رسیدن روز طبیعت ورودی کلیه تفرجگاه ها، مناطق گردشگری، تفریحی و توریستی در منطقه مسدود و از ورود کلیه مسافرین و گردشگران جلوگیری شده است.

محمودی با بیان اینکه طبق بازدیدها و گزارشها دریافتی، مردم مشارکت خوبی در اجرای این طرح داشته اند، افزود: با توجه به اهمیت حفظ سلامت جامعه، مردم در روز طبیعت در منازل خود ماندند و از حضور در مناطق گردشگری شهرستان خودداری کرده اند.

به گفته فرماندار آستانه اشرفیه این در حالی است که با افرادی که مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان را نادیده بگیرند، مطابق قانون برخورد شده و می شود.

وی در ادامه با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در این منطقه نیز گفت: با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و مشارکت خوب مردم، این شهرستان در زمینه کنترل ویروس کرونا شرایط خوبی دارد.

وی با تاکید بر اینکه حفظ و تداوم شرایط موجود نیازمند مشارکت بیشتر مردم است، گفت: انتظار می رود رعایت نکات بهداشتی همچنان و بطور مداوم توسط مردم مورد توجه قرار گرفته و از منازل خود خارج نشوند.

محمودی همچنین عنوان کرد : هم اکنون در 5 نقطه اصلی ورودی این شهرستان نظارت کامل بر ورود خودروها در حال انجام است و در این نقاط از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری و طرح غربالگری مسافرین نیز انجام می شود.

وی گفت : خودروهایی که اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را نادیده می گیرند توسط پلیس راهور این شهرستان برابر قانون جریمه خواهند شد.

وی افزود : گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی مناطق شهری و روستایی در این شهرستان نیز همچنان و با جدیت بیشتری ادامه دارد، ضمن انکه کلیه اصناف این منطقه به جز مراکز بهداشتی، درمانی، داروخانه ها، نانوایی ها و اصنافی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند تعطیل اند.

وی در سرانجام ضمن قدردانی از مشارکت مردم از انان خواست تا به منظور قطع زنجیره انتقال و شیوع ویروس کرونا همچنان در منازل خود بمانند و از خروج غیر ضروری از منازل جددا خودداری کنند.

حرم مطهر آقا سلطان سید جلال الدین اشرف (ع)، آرامگاه دکتر محمد مشخص، پارک ساحلی آستانه اشرفیه، سواحل زیبای رودخانه سفیدرود، منطقه گردشگری ساحل کیسم، پل چوبی بندرکیاشهر، اسکله، پارک ملی بوجاق، تالاب و مرداب بندر کیاشهر و ...از جمله جاذبه های مذهبی، علمی و گردشگری این شهرستان به شمار می رود.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1488

به "خبرنگاران مناطق گردشگری آستانه اشرفیه در روز طبیعت خلوت و همکاری مردم مطلوب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مناطق گردشگری آستانه اشرفیه در روز طبیعت خلوت و همکاری مردم مطلوب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید