خضریان: سازمان تامین اجتماعی درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14 میلیون بیمه شده را کجا هزینه می نماید؟!

به گزارش وبلاگ خرید، منتخب مردم تهران در انتخابات دوره یازدهم مجلس نوشت: سازمان تامین اجتماعی با درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14میلیون بیمه شده که طی یکسال به ازای هر نفر حدود 6میلیون تومان دریافت نموده را کجا هزینه می نماید؟!

خضریان: سازمان تامین اجتماعی درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14 میلیون بیمه شده را کجا هزینه می نماید؟!

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علی خضریان، منتخب مردم تهران در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: سازمان تامین اجتماعی درحالی به استناد گزارش اخیر دیوان محاسبات طی چند سال اخیر از ارایه لیست حقوق و دستمزد مدیران خود به این دیوان استنکاف نموده است که همین سازمان درصورت تعلل یک کارگاه در ارایه لیست حقوق و دستمزد کارکنانش، اقدام به جریمه های سنگین کارفرما می نماید.

خضریان اضافه نمود: از سوی دیگر سازمان تامین اجتماعی طبق آخرین گزارش خود مربوط به بهار سال گذشته، درحالی از 14میلیون و 118هزار بیمه شده در این صندوق طی سه ماه 21هزار و 156میلیارد تومان حق بیمه دریافت نموده است که طی همین یکسال اخیر، 80 قلم دارو را نیز از لیست حمایت های بیمه ای خود خارج نموده است.

وی در انتها نوشت: حال این سوال پیش می آید سازمان تامین اجتماعی که برخلاف افزایش حق بیمه سالانه، از حمایت هایش می کاهد و شفافیت حقوق و دستمزد مدیرانش را رعایت نمی نماید؛ با درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14میلیون بیمه شده که طی یکسال به ازای هر نفر حدود 6میلیون تومان دریافت نموده را کجا هزینه می نماید؟!

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1923

به "خضریان: سازمان تامین اجتماعی درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14 میلیون بیمه شده را کجا هزینه می نماید؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خضریان: سازمان تامین اجتماعی درآمد حاصل از حق بیمه بیش از 14 میلیون بیمه شده را کجا هزینه می نماید؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید