اخبار سیاسی

وزیر کشور ترکیه: 95 درصد مردم درخواست برای ماندن در خانه را رعایت می نمایند

وزیر کشور ترکیه گفت: بیش از 95 درصد مردم درخواست دولت برای در خانه ماندن را رعایت می نمایند.

12 فروردین 1399

کانادا: خواهان تحلیل واقعی و مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی هستیم

کریستیا فریلند معاون نخست وزیر کانادا گفت، کشورش خواهان تحلیل واقعی و مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی و شفافیت کامل درباره دلایل سرنگونی است.

12 فروردین 1399

همکاری ایران و ایتالیا در توسعه هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در ملاقات با جوزپه پرونه سفیر ایتالیا در تهران، بر ضرورت ایجاد ارتباط بیشتر و همکاری دانشمندان ایرانی و ایتالیایی باهدف توسعه دانش هوش مصنوعی در دو کشور تأکید کرد و گفت: ایتالیا تا به...

11 فروردین 1399

موضع گیری بروکسل علیه آنکارا خطایی تاریخی است، واکنش بد اروپا به کودتای ترکیه

وزیر امور اروپای ترکیه موضع گیری اروپا علیه کشورش را با توجه به بحرانهای داخلی این اتحادیه خطایی تاریخی دانسته و به واکنش بد بروکسل به کودتای نافرجام در ترکیه انتقاد کرد.

9 فروردین 1399

وزارت بهداشت هیچ گاه اعلام نکرده که سونوگرافی رایگان گردد، متخصص می تواند از خدمات تشخیصی استفاده کند

معاون حقوقی وزیر بهداشت: وزارت بهداشت هیچ گاه اعلام نکرده که سونوگرافی در بیمارستان رایگان گردد، بلکه دارای تعرفه است. در جایی که سونوگرافی منع دارد این است که کسی که رشته اش نیست.

5 فروردین 1399

مشاوره کارشناسان بین المللی به مستندسازان جوان

در اولین روز از بازار فیلم سینما-حقیقت، نمایندگان جشنواره های بین المللی با مستندسازان جوان به گفت وگو نشستند و از راه های جذب سرمایه گذار و حضور در جشنواره های بین المللی گفتند.

4 فروردین 1399

حرف روحانی، بهانه اصلاح طلبان برای جدا کردن خرج خود از دولت

مدعیان اصلاح طلبی، با رندی در حال شانه خالی کردن از مسئولیت سوء عملکرد دولت هستند و حال آن که بار ها دولت روحانی را رحم اجاره ای خود خوانده اند.

3 فروردین 1399

یادی از دکتر ایرج افشار سیستانی بزرگترین واقف کتاب دنیا اسلام

به گزارش خبرنگاران ، دکتر ایرج افشار سیستانی متولد 1319 زابل است و از چهره های پرکار فرهنگی به شمار می آید. از وی تا به حال بیش از 150 عنوان کتاب در حوزه های جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مالی منتشر شده که کتاب دو جلدی ایل ها، چادرنشینان و طوایف عشایری...

26 اسفند 1398

مشخص تکلیف رتبه بندی نیروهای آموزشی شاغل در بخش اداری تا مهر 99

وزیر آموزش و پرورش درباره معین تکلیف رتبه بندی برای نیروهای آموزشی شاغل در بخش اداری گفت: ما با ابلاغ آیین نامه ای، آنها را مخیر می کنیم که اگر بخواهند در شغل اداری بمانند و به شغل اداری تبدیل شرایط دهند و یا به شغل آموزشی برگردند. تا مهر 99 فرصت دادیم این...

25 اسفند 1398

کاریابی در کانادا چگونه انجام می گردد؟

روز به روز بر شمار ایرانیانی که به کانادا مهاجرت نموده اند یا در حال عزیمت به این کشور هستند بیشتر می گردد. حضور در یک کشور جدید و درگیر شدن با اختلافات فرهنگی، دوری از خانواده و دوستان و تحمیل هزینه های اقتصادی جدی، از بدیهی ترین اتفاقاتی است که در روزهای...

21 اسفند 1398

عقب ماندن استان کبک از بقیه استان های کانادا در&hellip؟!

آنگونه که اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اعلام نموده است استان فرانسه زبان کبک در سال 2019 از حدود 40 هزار مهاجر استقبال نموده است حال آنکه در سال 2018 این رقم حدود 51 هزار نفر بوده است. بدین ترتیب می توان گفت استان کبک که البته سیستم مهاجرتی خاص خود...

20 اسفند 1398

حرکت دانشگاه آزاد برای تبدیل شدن به دانشگاهی فناور و کارآفرین جدی است

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد گفت: حرکتی که در این دانشگاه برای تبدیل شدن به یک دانشگاه فناور و کارآفرین شکل گرفته، بسیار جدی است.

19 اسفند 1398

ملاقات وزرای خارجه امارات و انگلیس با موضوع منطقه و ایران

وزیر امور خارجه امارات در ملاقات با همتای انگلیسی خود در لندن در مورد شرایط منطقه و ایران بحث و گفت وگو کرد.

19 اسفند 1398

فائقی: با ضعف مان به AFC و کشورهای دیگر جرأت انجام بعضی کارها را دادیم، برای حفظ عزت مان باید حکمت کنیم

سعید فائقی، معاون سابق سازمان تربیت بدنی معتقد است در بحث سلب میزبانی از تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نباید عقب نشینی کرد.

18 اسفند 1398

سفر ژنرال راحیل شریف به ریاض با هواپیمای اختصاصی حکام آل سعود

پس از صدور مجوز فرماندهی راحیل شریف به ریاست ائتلاف نظامی سعودی، یک هواپیمای اختصاصی حکام آل سعود این ژنرال بازنشسته را به ریاض برده است.

17 اسفند 1398

انجام 84 سورتی پرواز در مناطق سیل زده جنوب شرق توسط بالگرد های نیروی زمینی سپاه

سردار رحمانی گفت: بالگرد های میل 171 و 206 نیروی زمینی سپاه 84 سورتی پرواز به مدت بیش از 64 ساعت را در مناطق سیل زده انجام دادند.

16 اسفند 1398

صالح: عراق محلی برای حمله به همسایگان نخواهد بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، برهم صالح رئیس جمهور عراق در کاخ السلام بغداد میزبان ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن و هیأت همراهش بود.

15 اسفند 1398

تشریح تغییرات لایحه مالیاتی وزارت اقتصاد قبل از ارسال به دولت

معاون وزیر اقتصاد تغییرات لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را تشریح کرد.

14 اسفند 1398

مغزهای ایران را دریابیم

خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس سابق دانشگاه بیرجند با بیان اینکه روال فرار مغزها از ایران شدت دارد و دانشجویان خوب از کشور خارج می شوند، گفت: نباید این روال ادامه یابد و باید تدبیری اندیشید که دانشجو ارتباظش با ایران قطع نشود.

13 اسفند 1398

دانشگاه ها به نقد مسائل اساسی کشور بپردازند

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس گفت: برای برطرف مسائل جامعه و گسترش وحدت بین مردم، باید دانشگاه ها همانند حوزه های علمیه مباحث مختلف سیاسی، اجتماعی و علمی را در قالب نقد مطرح نموده و به ریشه یابی موضوعات بپردازند.

12 اسفند 1398
تعداد: (46)