خلاصه بازی اتلتیکو 2، 0 یوونتوس

به گزارش وبلاگ خرید، زندگی امروز- اتلتیکو مادرید در دیداری مجذوب کننده و تماشایی، با نتیجه 2-0 یوونتوس را شکست داد و گام بلندی به سوی مرحله بعد لیگ قهرمانان برداشت.

خلاصه بازی اتلتیکو 2، 0 یوونتوس
لینک دانلود بازی یوونتوس و اتلیتیکو مادرید

مادرید

به گزارش ورزش سه، در شبی که VAR یک پنالتی و یک گل شاگردان دیگو سیمئونه را مردود خاطرنشان کرد، این تیم در نهایت با دو گل به پیروزی رسید تا با امیدواری زیادی در انتظار ملاقات برگشت باشند.

تیم میزبان بازی را بهتر شروع کرد و در دقایق ابتدایی تا میزان ای بر بازی مسلط بود اما این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه 9، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کردند. روی یک ضربه آزاد بود که شوت محکم کریس رونالدو، چیزی نمانده بود به گل اول بازی تبدیل گردد اما یان اوبلاک با یک واکنش تماشایی، توپ را به بیرون فرستاد.

4 دقیقه بعد، یوونتوسی ها بار دیگر صاحب موقعیت شدند اما این بار هم ضربه سر لئوناردو بونوچی، راهی به چهارچوب دروازه اتلتیکو پیدا نکرد.

در ادامه بار دیگر بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند تا اینکه در دقیقه 27، روی فرار دیگو کاستا و خطای دی شیلیو، داور نقطه پنالتی را نشان داد اما بعد از استفاده از VAR، داور خطا را پشت محوطه جریمه خاطرنشان کرد. گریزمان ضربه آزاد را به شکل خطرناکی به سمت دروازه یوونتوس زد اما این بار شزنی بود که مانع از گل شدن توپ شد.

در دقایق انتهای نیمه اول، هر دو تیم کوشش زیادی کردند تا به گل برسند و موقعیت های نصفه و نیمه ای هم داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و این نیمه با تساوی 0-0 به انتها رسید.

نیمه دوم را اتلتیکو بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی، دو موقعیت بسیار خوب را از دست داد. ابتدا در دقیقه 52، روی اشتباه کیه لینی، گریزمان با یک پاس خوب، دیگو کاستا را راهی دروازه یووه کرد اما این مهاجم تنومند در موقعیت تک به تک با شزنی، توپ را به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، نوبت گریزمان بود که یک موقعیت خوب را از دست بدهد. او که درون محوطه جریمه یووه صاحب موقعیت شده بود، قصد داشت توپ را از بالای سر شزنی عبور دهد اما دروازه یوونتوس با تاثیری که روی توپ گذاشت، باعث شد تا توپ به تیر افقی دروازه برخورد کند و توپ برگشتی را هم کیه لینی دفع کرد.

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما هرچه زمان بازی سپری می شد، حملات اتلتیکو شدت می گرفت. در دقیقه 70 بود که پایان قفل دروازه یووه باز شد اما این گل هم بعد از استفاده از VAR، مردود اعلام شد. روی ارسال فیلیپه لوئیس بود که موراتا با ضربه سر کار را تمام کرد اما تصاویر آهسته نشان داد که مهاجم اتلتیکو روی کیه لینی مرتکب خطا شده بود.

اما تنها 6 دقیقه بعد، پایان تیم میزبان توانست به گل اول برسد. روی یک ضربه کرنر بود که ضربه سر موراتا بعد از برخورد به بازیکن یووه به خیمنز رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

رجحان اتلتیکو بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 83 این تیم به گل دوم رسید. این بار هم روی یک ضربه آزاد بود که با دفع ناقص بازیکنان یوونتوس، توپ مقابل گودین نهاده شد و او هم از زاویه ای نه چندان نامناسب، دروازه را باز کرد.

یوونتوسی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 90، یکی از گل های خورده را جبران نمایند اما واکنش عالی اوبلاک، مانع از گل شدن ضربه تماشایی برناردسکی شد و اتلتیکو با همان دو گل، به پیروزی رسید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

تور کانادا: تور کانادا | برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: زندگی روز
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8307

به "خلاصه بازی اتلتیکو 2، 0 یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی اتلتیکو 2، 0 یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید