خوش شانسی فروشنده حین وقوع تصادف شدید!

به گزارش مجله بای بلاگ، چند لحظه پس از آنکه فروشنده از کنار خیابان دور شد یک خودرو که کنترل خارج شده بود، به طرزی وحشتناکی به وسایل او برخورد کرد و سپس واژگون شد.

خوش شانسی فروشنده حین وقوع تصادف شدید!

به گزارش خبرنگار، بعضی اوقات اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که حتما حکمتی در آن نهفته شده است. البته شاید در نگاه نخست وقوع چنین اتفاقاتی برای ما خوشایند نباشد، اما بعدا متوجه خواهیم شد که وقوع آن به صلاح ما بوده؛ شاید داستان آن مسافر جامانده از یکی پرواز های داخلی که آن هواپیما سقوط کرد را شنیده باشید.

  • خزیدن شبانه مار کبرای سمی به تختخواب مردی در هندوستان!

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده که نجات یافتن یک فروشنده زن استرالیایی از مرگ در حادثه تصادف را به تصویر می کشد. این فروشنده که هویتش کارین جانسون اعلام شده در حال قرار دادن وسایل مربوط به فروشگاه ماهیگیری خود در کنار خیابان بود که لحظاتی بعد این حادثه رخ داد. در ابتدای ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده است خانم جانسون در حال قرار داده وسایل فروشگاه ماهیگیری در کنار تابلوی کنار خیابان دیده می شود. تصاویر منتشر شده نشان می داد که به قسمت جلوی خودرو پس از برخورد با دیوار ساختمان مجاور خیابان خسارت شدیدی وارد شده بود.

لحظاتی بعد دقیقا زمانی که او برای برداشتن سایر وسایل به داخل فروشگاه خود بازمی شود یک خودرو که کنترل آن از دست راننده خارج شده به سمت پیاده رو منحرف شده و به طرز شدیدی به دیوار فروشگاه برخورد می نماید. در این لحظه این زن که لحظاتی قبل پیاده رو را ترک نموده بود در داخل فروشگاه حضور داشت.

این ویدئو پس از انتشار در یک پیج فیسبوک مربوط به ماهیگیری نظر کاربران را به خود جلب کرد. این ویدئو تا به امروز بیش از دویست واکنش و همچنین حدود 100 کامنت دریافت نموده است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: چقدر این خانم خوش شانس بود که لحظاتی زودتر کنار خیابان را ترک کرد، در غیر اینصورت معلوم نبود به چه سرنوشتی دچار شود.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3959

به "خوش شانسی فروشنده حین وقوع تصادف شدید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش شانسی فروشنده حین وقوع تصادف شدید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید