دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین از روز دوشنبه در تهران برگزار می شود

به گزارش مجله بای بلاگ، دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین در مورد سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی از روز دوشنبه 28 مهر آغاز و تا روز چهارششنبه 30 مهر در تهران برگزار می شود.

دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین از روز دوشنبه در تهران برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، در این دور از مذاکرات، محسن بهاروند معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه کشورمان، میزبان معاون حقوقی وزیر امور خارجه اوکراین و تیم همراهش است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس هیات ایرانی در این مذاکرات، در مورد محور رایزنی های تهران و کی یف در این دور از مذاکرات به آژانس ملی اطلاع رسانی اوکراین گفته است: در این دور از مذاکرات سه جلسه فنی برگزار خواهد شد. یکی از این جلسات در مورد بحث های فنی است که سازمان هواپیمایی انجام خواهد داد. یک جلسه در مورد مسائل قضایی است که همکاران قوه قضاییه انجام می دهند و یک جلسه هم در مورد مسائل حقوقی درباره میزان غرامت افراد و هواپیماست.

بهاروند با بیان اینکه پس از آنکه این سه گروه با یکدیگر ملاقات کرده و پیشرفت حاصل شد، یک جلسه عمومی خواهیم داشت، افزود : در آن جلسه، من و همتای اوکراینی به علاوه همه گروه هایی که با هم مذاکره کردند، حضور خواهیم داشت و پیشرفت های آنها را می بینیم.

وی ادامه داد: اگر راهنمایی لازم باشد، راهنمایی هایی را انجام می دهیم و قدم های بعدی را تعریف می کنیم که دور بعدی مذاکره باشد. سعی مان این است که هر چه سریعتر و در کوتاه ترین زمان مذاکرات را به نتیجه برسانیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

لازم به ذکر است در جریان این مذاکرات در ابتدا جلسات کارشناسی کمیته ها برگزار می شود و سپس معاونین وزیران امورخارجه دو کشور نتایج جلسات کارشناسی را مورد بحث قرار خواهند داد.

دور اول این مذاکرات در روزهای 9 و 10 مرداماه سال جاری به سرپرستی محسن بهاروند معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه در شهر کی یف اوکراین برگزار گشت.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4608

به "دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین از روز دوشنبه در تهران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین از روز دوشنبه در تهران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید