دولت ترامپ هیچ برنامه ای برای کرونا نداشت

به گزارش وبلاگ خرید، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس جمهور آمریکا گفت دولت گذشته در حالی رفت که هیچ برنامه واقعی برای واکسینه کردن همه آمریکایی ها برجا نگذاشته بود.

دولت ترامپ هیچ برنامه ای برای کرونا نداشت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، رئیس جمهور آمریکا شرح داد دولت ترامپ هیچ برنامه ای برای کرونا نداشت.

جو بایدن در سخنانی گفت: هرچه شمار افراد بیشتری واکسینه شوند، به همان نسبت سریع تر می توانیم این بیماری همه گیر را شکست دهیم. به همین علت است که پیش از برگزاری مراسم تحلیف هم گفتم که یکی از اهداف این است که در یکصد روز نخست دوران مسئولیتم، یکصد میلیون واکسن کرونا به مردم تزریق شود. منتقدان می گفتند این هدف بسیار بلندپروازانه است و نمی توان این کار را انجام داد. اما حالا متوجه شده اند که این هدف کوچک است.

وی افزود: شاید آمریکا نخستین کشور و تنها کشوری شود که این کار را انجام دهد. امروز گزارش هایی دریافت کردم مبنی بر اینکه ما نصف راه را برای رسیدن به این هدف رفته ایم بطوریکه در مدت فقط سی و هفت روز از زمان رئیس جمهور شدن بنده، پنجاه میلیون واکسن کرونا تزریق شده است. این تعداد، چند هفته از برنامه زمان بندی ما جلوتر است آنهم در حالیکه به علت کولاک زمستانی اخیر موانعی در این راستا داشته ایم. این کولاک مسائل بسیاری برای شهر های بزرگ و کوچک غرب کشور و همچنین مناطق مرکزی جنوب کشور به وجود آورده است.

بایدن گفت: باوجود وضع آشفته ای که از دولت گذشته به ارث بردیم، ما در راستا درست در حال حرکت هستیم. دولت گذشته در حالی رفت که هیچ برنامه واقعی برای واکسینه کردن همه آمریکایی ها برجا نگذاشته بود.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6407

به "دولت ترامپ هیچ برنامه ای برای کرونا نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت ترامپ هیچ برنامه ای برای کرونا نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید